Sevgilimin penisi kalkmıyor ayrılmayı düşünüyorum

Soru

merhaba, sevgilimle 2 yıldır birlikteyiz, yaşım 34 sevgilimin 39. sürekli sertleşme sorunu var, penisi kalkmıyor, sert kalamıyor. anlayacağınız ilişkide yoğun şekilde sorunlar yaşıyoruz. bu durum sinirimizi bozuyor bizi geriyor ve tartışıp kavga ediyoruz. artık yıprandım tükendim ve bundan yoruldum artık ayrılmayı düşünüyorum. çünkü tedavi olmuyor, durumunda değişme düzelme yok. son bir çare sizlere danışmak istedim, bu işin çaresi var mı ?

Cevaplar ( 5 )

 1. 2

  çaktırmadan yemeğine içeceğine vigra gibi şeyler kat feride hanım. bu sayede onu elinde tutabilirsiniz. böylece onun da özgüveni ve iştahı artacak.

 2. 3

  bu iş ilaçla falan değil öncelikle arkadaşın tedavi olmayı istemesi gerektiğini düşünüyorum

 3. 5

  eğer adam saldıysa kendini, geliştirme düzelme çabası yoksa işin zor. bir hayat bu şekilde geçmez, sizde bir yere kadar sabreder sonra ondan nefret etmye başlarsınız ve ilişkiniz sonlanır. bu sebeple bir süre destek verin ona bu konuda eğer baktınız eski tas eski hamam artık yeni arayışa girmeniz sizin için daha iyi olacaktır. yoksa kimseye ayrılık tavsiyesi vermek yada ayrılsın istemem. lakin çare yoksa hayatıda kendine zindan etmeye gerek yok. bu arada eğer bu sizin için sorun değilse hayatımda seks olmadan da yaşarım diyorsanız o halde mutluluklar.

 4. 4

  çok iyi doktorlar var tedavi şart üroloji hocaya danışın daha iyi

 5. 2

  eper partneriniz sorunları çözmeye uğraşmak yerine kabullenmiyorsa bu durum size büyğk zarar verecektir. onu sorunların çözümü konusunda ikna etmeyi deneyin. öncelikle ortada bir sorun olduğu gerçeğini kabullenmeli. bu durumun bir sorun yarattığının farkında değilse, durumun sonuçlarının cezasıyla bir süre yüzleştirmek iyi gelebilir

Bir cevap bırakın