dominant kadınlarla fetiş fantaziler yaşamak

Soru

merhaba 40-50 arası bir yaşta ve mimarım. ben özellikle kendini bilen dominant kadınlarla konuşup iletişim kurmak istiyorum fakat bu tabu bizde önemsenmiyor bilinmiyor veya dile getirilmek istenmiyor. neden böyle, bizde hiç mi dominant ruhlu kadın yok, ben bunu sormak istiyorum ?

Cevaplar ( 3 )

 1. 2

  ne kadar istersen iste kadında o kafa olmadıktan sonra olmuyor. sipariş usulu aramaklada bulunmuyor. anlayacağın bulman çok çok düşük ihtimal, epey şanslı olmalısın. zaten bırak fetişti bizim kadınlarda ayak kültürü bakımı falanda yok, üste havalı kıyafetler ayağa bakıyorsun parmak arası iğrenç terlikler. temiz olsa bari, toz pislik nasır leşş yani. dediğim gibi gerçekten böyle birini bulman için epey bir şans lazım, muhtemel hiç bulamayabilirsin.

 2. 6

  bayanlar genelde korunmacı hislerler yaklaşır erkeğe. yada kişisel yardımcılık karşılığında yatağı ödül görürler. burda gelsin musluk tamir etsin ampul taksın vs diyeni bile gördü bu gözler. yanlış coğrafyada ariyorsunuz bence.

  • 3

   güzel alıntı, tebrikler. böyle arayış için nispeten daha çok fetish temalı siteler oluyor oralara üye olup boy göstermek lazım. diğer türlü genele açık, sevgilimin spermine elledim sonra unuttum vajinama dokundum gebe kalırmıyım kafası olan bir sitede aradığınız dominant ruha sahip birini bulmanız imkansınz.

Bir cevap bırakın