karıma boşaldınmı diyorum bilmiyorum diyor

Soru

Eşimle ilişkiye girdimizde boşaldın mı diyorum bilmiyorum diyor fark etmedim diyor 🙁 bazen zevk aldığını ama boşalması çok uzun sürdüğünü söylüyor yani aralıksız içinden çıkartmadan ve durmadan 30 dk yapmam gerekiyor boşalması için galiba bu konuları konuşmayı da sevmiyor çoğu zaman boşalmadım diyor öyle geçiştiriyor hani beni boşalt falanda demiyor istediğini yapayım nasıl boşalacaksan öyle yapayım diyorum hatta tüm fantazilere acık olduğumu da söylüyorum gerek yok diyor…

Cevaplar ( 8 )

 1. 10

  kadınlar boşalacağı an geldiğinde titremeye nefes nefes kalır elini kolunu nereye koyacağını bilemez aynırıca vajina penisi sıkar-bırakır bunu her saniye tekrarlar adeta kalp atışı gibi olur.

  • 6

   Büyük tecrubesiniz

  • 6

   Oylle olmuyor işte hic bizamanda olmadı uzunsure sex yaptimizda olldu sabahladimizda oldu bosaldim dedigi zaman bille o şekilde bosalma olmadi

 2. 4

  sizin cinsel zevk nasıl alınır o konuda bilgi eksikliğiniz var sanırım sorunuzdan bunu anladım ben

  • 3

   Sanmiyorum ama genede bu konuyu biraz arastrcam tesekur ederim

 3. 4

  mesele boşalmayı anlamaktan biraz öte sanırım eşinizle bazı uyum sorunları var. anlattıklarınızdan pek mutlu ve normal bir çift portresi çıkmıyor.

  • 2

   Yok aslinda ona sorsak cinsel anlamda gayet mutllu

 4. 5

  selam, bazı kadınlar orgazm sırasında diğer kişilere göre çok daha az haz alır ve çok daha az refleks yanı kasılma yaşarlar. bu sebeple doyuma ulaşmadıklarını yada bir diğer deyişle boşalamadıklarını düşünebilirler. kimileri ise öğrenilmiş orgazmın yanlış olması sebebi ile orgazm olduklarını sanmaktadırlar. aksine orgazm zorluğu yaşarlar ama bunu fark etmezler. kimi kadınlar da orgazm olamamayı aşağılayıcı onur kırıcı olarak görürler ilişkide rol yapmayı tercih ederler, boşaldım deyip geçiştirirler. bir başka anekdot ise cinsellikten sıkılan bıkkınlık duyan bunun bir çok farklı sebebi olabilir, bu kişilerde bilmiyorum, boşaldım herhalde, boşalmışımdır, önemli değil, boş ver, tamam yok bir şey gerek yok gibi geçiştirme tarzı diyaloglara girerek konuyu kapatmak isteyebilirler. sorun nerde, ne problem var anlamak için bir uzman desteği almak şart.

Bir cevap bırakın