hiç tanımadığınız birinden çocuk düşünürmüsünüz

Soru

merhabalar, biraz ütopik gelebilir ama yakın zamanda, evli birinden kendisini gebe bırakmam isteği geldi. saçmala falan desem de, bi kurt düşürdü içime. erkek arkadaşlar böyle bir teklife nasıl bakar ? bayan arkadaşlar böyle bir teklifi hangi radde de eder ? şimdiden teşekkürler cevaplar için..

Cevaplar ( 6 )

 1. 2

  dünyaya yeni bir birey gelecekse anne-baba aile kavramı içinde doğup büyümeli… ayrıca biz insanız yani eşrefi mahluk çok özür dilerim ama bizim hayvanlardan bir farkımız olsun değil mi…

 2. 4

  neresinden tutarsanız tutun elinizde kalır. böyle saçma bir teklif için aklınıza nasıl kurt düşüyor anlaşılabilir değil. açıkça size bu fikir fantezi amaçlı güzel gelmiş, fazlası yok. ola ki teklifi kabul ettiniz ve sizden kadın hamile kaldı. devam eden süreçte başınıza açacağınız sıkıntıları hiç düşündünüz mü? azıcık aklınızı çalıştırın.

 3. 2

  bazen hayat insanları hiç olmadık seçimler yapabilecekleri konuma getiriyor. öyle bir sıkışıyorsunuz ki zor yolu değil kolay sandığınız şeyi tercih ediyorsunuz. aslında yanılarak başımıza daha beter işler açıyoruz. işte bir kadın da bu duruma düşmüş olabilir. lakin kadın hataya düşmüşse erkek bundan faydalanmamalı, aksine bunun hata olduğunu görmeli ve yanlışlığa alet olmamalıdır. uzun lafın kısası, hiç bir çocuk böyle hatalı bir düşüncenin ürünü olmamalıdır. zaten zeki ve akıllı birisi böyle bir işe onay vermez.

 4. 3

  @ertuğrul arkadaş kızmayın lütfen size ya şaka yapıyorlar yada sizi kuluçka makinası olarak mı görüyorlar:) en sağlıklı böyle şeylere bulaşmamak sanıyorum sizde öyle yaptınız

 5. 4

  hemen koşarak oradan uzaklaş bu şekilde bir birey asla olmamalı

 6. 2

  merhaba, başkasından çocuk yapma konusunda, sosyal medyada sohbet ederken şaşırdığım bir soru istekle karşılaştım evli bir adam bana söyle teklif yaptı; “bizim çocuğumuz olmuyor sorun bende asla çocuk sahibi olamayacağım ama eşim ve ben birbirimizi çok seviyoruz onun çocuğunun olmaması ve o duyguyu tadamayacağına üzülüyorum. acaba bilmem kabul eder misin senden isteğim eşimi hamile bırakmanı istiyorum. bu konuyu ona açtım sen de istiyorsan güvenilir birisi olursa isterim dedi bana” peki siz ne yapardınız empati kurup yorumlarınızı merak ediyorum ?

Bir cevap bırakın