hangi erkek daha çekici

Soru

metroseksüel erkek mi lumbeerseksüel mi, sapyoseksüel mi günümüzde kadınların beğendiği erkek tipi hangisi. bunlar arasındaki farklardan bahsedermisiniz.

Cevaplar ( 2 )

  1. 4

    selam, cinsiyet ve yaş belirtmemişsiniz kime göre neye göre detay vermemişsiniz. ancak cinsiyet fark-etmeksizin erkekte yaklaşım olarak yaş gurubu, yaşadığı çevre ve ekonomik durumu da çok fark ediyor. eğilim analizlerine göre gençler için bakımlı havalı erkekler, orta yaş gurubu cinsel olarak başarılı ve güçlü erkekler, ileri yaş gurubu ise biraz daha sadakat ve ağır başlılığın ön planda olduğu olgun erkeklere bakıyor. metroseksüel kısaca tıraşlı bakımlı erkekler diyebiliriz, lumbeerseksüel güçlü kuvvetli daha erkeksi koca baltayla baltayla oldun kesen erkekler benzetmesi yapılabilir, sapyoseksüel ise görünüşünden çok zekası ve aklıyla beğenilen erkek tipidir. ana hatları ile böyle ayrım yapılabilir farkları artık siz kafanızda toparlarsınız.

  2. 4

    erkeğin tipine havasına civasına bakılmaz, önemli olan o kocaman sahiplenen yüreği, gerisi boş. hele hayatı porno film sananlar varya onlar tamamen boş uzak durun

Bir cevap bırakın