evlilikte seks oyuncakları kullanmak

Soru

merhaba, evli çiftler için bu sorum. eşinizle yatakta çeşitli oyuncaklar kullanıyor musunuz. eşim bu konuda oldukça olumsuz. fakat ben bunu çok istiyorum. evli çiftlerde benzeri bir deneyimi olan var mı. yani bayanın yapma penis vs kullanılmasına olumsuz baktığı. varsa bunu aşabildiniz mi. nasıl ikna ettiniz. cevaplar için tşkler

Cevaplar ( 7 )

  1. evet biz arasıra kullanıyoruz ve çok mutluyuz tavsiye ederim

  2. Evet kullaniyoruz guzell olluyo

  3. Ben de kullanmak istiyorum. Eşimi ikna ettim sayılır. Epey araştırdım, ilişki sırasında ya da tek başına kullanılabiliyor. Telefonla uyumlu modelleri açık alanda kullanıma müsait. İlişkiye renk katmak adına fayda sağlar. Erkekler de prostat masajı için kullanabilir. Deneyimlerini paylaşırsan sevinirim.

  4. Kocamin israri ile kullanmaya basladik. Ben memnunum. Daha once esim baska baska turlu degisik objeleri deniyordu. Simdi bu amacla yapilmis objeleri kullaniyoruz. Kullanacaklara tavsiyem hijyene dikkat etmeleri vajinal cihazlari kullanmadan once yikamalari. Anal kullanim ve vajinal kullanimi asla ayni aletle arka arkaya yapmamalari.

  5. tüm bu oyuncak kullanmak fantaziler falan hepsi arz talep meselesi. ihtiaç duyan isteyen, cinsel hayatını renklendirme yapmak isteyen alıp kullanabilir. bunu sormaya bile gerek yok. tabi eşinden çekiniyorsan o başka, yoksa söylersin hayatım böyle bir oyuncak alalım dersin alır kullanırsın. aldığın hazza zevka tatmin olmana bakarsın. tabi eşin bunu istemiyorsa bu durumda ona uymak zorundasın. çünkü cinsel oyncaklar standart dışı ekstra sayılır. kural olarak normal olan herşeyde çiftler bir birine uymak zorunda iken, eksta sayılacak konularda anlaşmazlık varsa bu ekstra şeyler iptal edilir. eşinize söyle konuşur düşüncenizi hayalinizi nasıl olmasını istediğinizi anlatırsınız ona uyarsa yaparsınız uymazsa o defteri kapatırsınız. isterseniz bir süre sonra yine dile getirebilirsiniz, malüm insanların düşünceleri bir süre sonra değişebilir yada bu fikre alışabilir.

  6. merhaba, genelde ihtiyaca bağlı yada biraz daha fazla haz almak için cinsel oyuncaklara yönelim olur. sizin olayınız daha fazla haz almak için. lakin bu noktada olay bireysel olmadığı için partnerinizin de bu tip bir fantaziye bakışı önemli. eğer oda pozitif yönelimdeyse eğlenceli olabilir. tabi partneriniz buna olumsuz bakıyorsa bu durumda ne yazık ona uymanızda fayda var.

Bir cevap bırakın