evli kadınım ama bir aşka kadına aşık oldum

Soru

merhaba, gerçeği söylemek gerekirse utanarak yazıyorum. 24 yaşındayım genç yaşta evlendim 1 tana de çocuğum var. bir havayolu alt hizmet şirketinde kariyer odaklı hırslı şekilde çalışıyorum. çoğu zaman diğer şirket temsilcileri ile çalıştığımız oluyor. neyse yine olgun yaşlarda temsilci bir bayanın yanında yardımcı notlarını alan alt işlerini organize eden bir kız var. uzatmadan bu kızın lezbiyen olduğunu öğrendim, sonrasında sevgilisi onu aldatmış ve güvenini kaybetmişti bunalımdaydı bu süreçte onunla konuşmuş pozitif olması için telkin etmiştim. aramızda bir samimiyet ve güven oluştu herşeyi anlatmaya paylaşmaya başladı. o konuştukça morali düzeliyor kendini daha iyi hissediyor, aksine benim kafam karışıyor ona ilgi duymaya başlıyordum. sonunda bir dur demem gerekiyordu ondan etkilenmeye başladığımı bunun hiç mantıklı olmadığını ona söyledim, en iyisi daha fazla böyle konuşmayalım dedim. oda anlayışla karşıladı haklısın dedi. sonra öğrendim ki işten ayrılmış bu duruma üzüldüm benim yüzmeden oldu dedim kendi kendime. defalarca aradım ulaşamadım. şimdi kafam o kadar karışık ki keşke öyle bir şey demeseydim diyorum, kendimi ona kaptırmış hissediyorum. öyle ki kocamla bile soğudum cinsellikten zevk almaz oldum. psikoloğa gitmeyi düşünüyorum, neden bu duruma geldim bilemiyorum acaba karakterim mi çok zayıf, yoksa fark etmediğim böyle gizli bir eğilimim mi varmış bilemiyorum ?

Cevaplar ( 4 )

 1. 5

  yazdığınız soruda da belirtmişsiniz kafanız allak bullak adeta detaylarda boğuldum aldatılmak çok kötü birşey bu yüzden de erkeklere küsüp tamamen hepsi kötüdür demek olmaz lezbiyen ilişkilerde de aldatma oluyor. siz en iyisi bir psikolktan ciddi destek almanız lazım

 2. 2

  bu dediğiniz kişi sizin pisikolojinisi bozmuş, doğruları yanlışları karıştırmış kafayı sıyırma kıvamına gelmişsiniz. şu an için zaman ihtiyacınız var. hiç bir karar almayın hiç bir eylem yapmayın. hayatı olan akışına yaşayın, göreceksiniz kafanız aydıkça mantıklı düşündükçe işin içinden çıkmak kolaylaşacak.

 3. 4

  kafanız karman çorman olmuş, bu kişini etkisine girmişsiniz, kendinizde bu yörüngede konumlandırıyorsunuz. ancak düşüncelerini hayalı, bu hayali hedeflerin sonunda mutlu bir aile yok. ne güzel eşiniz üstüne birde çocuğunuz var. aklınızı başınıza toplamanız lazmı. hatalar sizi zincirleme olarak tükenişe çöküşe götürür. kendinize zaman verin, sakin kalmaya dikkat edin, fevri kararlar almayın. zamanla bencede her şey yoluna girer.

 4. 3

  Öncelikle, tanıdığınız ilk eşcinsel birey olması, onun duygusal olarak zor zamanda tanımanız ile birlikte, bir çok konuyu konuşmanız, duygusal tavırları düşünceli tabiri ile sizi etkilemiş olabilir bununla birlikte işten ayrılması da sizi etkiler pek tabii…fakat bu gibi şeyler belli bir yaştan sonra değil ergenlik vs sonrası hormonel olarak insanda olur… Nerede hangi bölgede nasıl bir ailede olursanız olun içinizde varolan belli ederdi… Sizinki merakla birlikte duygusal yakınlığı sağladığınız için olmuş olmalı…

Bir cevap bırakın