cinsel ilişkide soğuk davranan haz almayan kadınlar

Soru

Iliskiden haz almayan iliskiye soguk bakan bir cok erkegin bekledikleri mutlu olma mutlu etme icin costugu anda diger taraf in ilgisizligi sanki hosnut olmadigi bir durmmus gibi sergilemesi kadinlar da normal midir.

Cevaplar ( 4 )

  1. 4

    bak bundanda birşey anlamadım çok felsefik kelimler geçiyor soru içinde ancak yeterice açklayıcı değil sanırım. ne yani erkek azdığında kadın ilgisizmi davranıyormuş bunun nedeni mi sorulmuş ?

  2. 4

    Normal değil başka beklentisi olan kadin mutsuz davranır.

  3. 2

    merhaba, bu tip durumlarda psikolojik yada iletişim sorunları olduğu düşünülür. çünkü birey beklentilerin dışında hareket eder, beklenilen etki ve tepki gerçekleşmiyordur. diğer arkadaşların dediği gibi belki başka beklenti içindedir, belki morla bozukluğu, belki bu dönemde cinsel isteksiz, belki başka kişilere karşı ilgi duyma olabilir. cinsellik yaşamak yerine sakin bir kafa ile bu kişiyi karşıya alıp diyalog kurup dinlemek anlamak gerekli. bu şekilde varsa bir durum bunun tespitini yapıp buna göre hareket etmek gerekir. tüm bunlar aşıldıktan sonra daha mutlu bir cinsellik yaşanabilir. sorunlar varken bunları atlayıp geçiştirip cinsellik yaşamaya odaklanmak mutsuz gittikçe yıpranan tükenen bir cinsellik demektir.

Bir cevap bırakın