başkasıyla sanal seks yapınca sevgilimi aldatmış olur muyum ?

Soru

Sevgilisiyle cinsel birlikteliği olmayan birisi, tanımadığı ve arasında duygusal bir bağ bulunmayan birisiyle, sanal sex yaptığında karşı tarafı aldatmış mı olur. eğer böyle bir şey yapmış pişman olmuş ve devam ettirmemişse karşı tarafa söylemesine gerek var mı?

Cevaplar ( 2 )

  1. 5

    merhaba, aldatmanın farklı tipleri olabilir, bunlar hangi şekilde olursa olsun sonuçta aldatmış olmanız vasfını değiştirmez. ancak yapılan eylem aldatmanın affedilir olmasını belirler niteliktedir. eğer gerçekten eylemle aldatan birisi ise bu ağır bir durumdur, affedilemez görülebilir, ancak düşünce olarak aldatmış eyleme geçmemiş sadece düşünmüş hayal kurmuş birisi için bu durum söylemeyi af dilemeyi gerektirecek bir durum olmayabilir, çünkü niteliği çok hafif sayılır bunu söylemek niteliğinden daha ağır karmaşık durumlara sebep olabilir, en iyisi söylememektir. sizdeki durumda buna benzerdir. yaptığınız gerçek bir ilişki eylemi olmadığı için hafif kusur sayabiliriz, ki zaten de pişmanlık duymanız, bir daha yapmayacağınızı, yapmak istemediğinizi kararlı şekilde belirtmeniz sizin için yeterince bir ceza ve sonucunda af sebebi sayılabilir. bu noktada böyle bir durumu karşınızdakine söylemeniz gereksizdir. bir değişle suyu bulandırmaya gerek yok. hatayı tekrarlamayın, aklınızdan çıkarıp atın hayatınıza yolunuza bakın. eğer ki illa kendinizi ikna edemiyor sürekli bu konu etrafında dönüyorsanız durum psikolojik soruna dönüşüyor demektir. eğer böyle oluyorsa psikolog yada bir uzmandan bu konuda yardım almanız sizin için faydalı olabilir.

  2. 6

    Aldatmanın derecesine bağlıdır. Aldatmak sizin için ne anlam ifade ediyor? Sevgiliniz aynısını yapsa sizin için problem oluşturur muydu ? Genel olarak baktığınız zaman, teknik açıdan porno izlemekte bir bakıma karşı cinsi aldatmak olarak bakılabilir. Siz ne hissettiniz bunu yaparken ? Benliğinizi mi bedeninizi mi rahatlattınız ?

Bir cevap bırakın