arkadaşlık sitelerine ücretli üye olmak birini bulmak ne kadar mantıklı

Soru

herkese iyi günler. arkadaşlık siteleri ne kadar güvenilir? gördüğüm kadarıyla hepsi ücretli, bu yüzden para tuzağıymış gibi geldi. bir tavsiyeniz varmı? zaman ayırdığınız için teşekürler.

Cevaplar ( 7 )

 1. 3

  arkadaşım neredeyse 5 yıldır bilindik arkadaşlık sitelerinde ücretli hesap alıp hava civa yapıyor. boş zaman kaybı ve mali giderden başka değişen bir şey olmuyor. paralıda üye olsan karakterin odun olunca bir fayda sağlamıyor. bide bu sitelerde ne aradığına bağlı, parner arıyorsan o iş tamamen aldatmaca. kız siteye üye olacakta siteden tokmakçı seçecek de sende ona rast geleceksin de götüreceksin de, deeee botlarla konuş dur 🙂 zaten öyle biri ile karşılaşıyorsn bilki dolandırıcıdır, seni öpüp kaçacak demektir. partner sitesi diye birşey olmaz, o dediklerin amarigan vari filmlerde oluyor, gerçi bizim dizilerde aynı mala döndü ya neyse o ayrı konu. yok aga benim partnerle düzüşmekle işim yok, ben helalım hanım hanımcık evimin gelini hayat arkadaşı arıyorum diyorsan önce böyle mecraları bırakacaksın, çevrene bakacaksın, asla amelini bozmayacaksın. işin rast gitsin istiyorsan sheydan işine bulaşmayacaksın. düz yoldan yürüyeceksin. daha daha yazmak isterdim platform uygun görmeyebilir burda kestim.

  • 1

   aynen tam olarak arkadaştan kasıt ne aradığı önemli ve nerde aradığı. eğer partner aramıyorsan İslami evlilik sitelerini öneririm. oralara üye olun, tabi üye olunca garip garip apaçi gibi resimler yüklemeyin, söyle adam olacak deli kanlı aile babası havası olsun biraz. malum evlilik sitesi, orada insanlar eğlencelik aramıyorlar, o sebeple yanarlı dönerli bir karakter çizmenin anlamı yok. diğer türlü partner arıyorsan onun için onlarca site var ama orada öyle bir bayan düşse sana bana rast gelmez, onları yöneticiler modlar kapatır çökerler 🙂

 2. 4

  her yerde olduğu gibi sosyal platformlarda da ortam piyasa önemli girdim selamünaleyküm hadi bize gidelim sadece xx filmlerde oyunculu siteleri tavsiye ederim oynarken sohbet açılıyor vs amel niyete göre ilerleniyor ama kısa vadede bir kazanç beklenmez netten 😁😁

  • 4

   üzgünüm ne demek istediğini pek anlayamadım. biraz daha açıklayabilirmisin?

 3. 2

  denenmemeli bile çünkü böyle uygulamalar tamamen zaaflarınızdan yararlnıp dolandırma amacındadır.

 4. 2

  böyle yerlerden birini bulmak pek sağlıklı olmuyor genelde, denedim daha önce sonuç pek iç açıcı olmadı. bide çok fazla seçenek olunca yanlış karar vermek doğru olmayan birini bulmak çok yüksek olasılık. insanları sadece etiketlerine göre seçiyorsun çünkü, oysa insanı insan yapan çok daha derin özelliklerdir ve bunlar zamanla tanıdıkça anlaşılır.

 5. 3

  bencede @extory_3131 gayet güzel açıklamış. ilave edilecek başka bir şeyim yok. 🙂

Bir cevap bırakın