arkadaşıma verdim gay mı oldum

Soru

geçen hafta arkadaşımla denizdeydik, akşama doğru birer bira içip muhabbete daldık, tabi ileride bir şezlonga iki genç çift öpüşüyordu, adam kaldırmış çadır kurmuş kızda öpüşürken eliyle şortun üzerinden okşuyordu. yarım saat böyle devam ettiler, onlara bakıp espri yapıyorduk, eve gidin sahilde olmaz, gibisinden. o arada ben çok azdım dedim, arkadaşım beni de azdırdılar dedi. bende şu an oral yapsan hiç hayır demem veririm dedim, öyle şaka yaparken benim penisimi ellemeye başladı, hadi kabine gidelim dedi, kafamızda biraz güzel gittik kabine başladı bana oral yapmaya 2 dk sürmedi boşaldım. sıra sende dedi, ben yapmam deyince arkanı dön o zaman hadi sürtüneyim biraz deyince döndüm, arkama ağzından biraz spermle tükürük sürdü ve sürtünmeye başladı. o sürtünürken bende huylandım popomu geri doğru ittirmeye başladım derken oda zorlaya zorlaya içime soktu. kaygan kaygan olmuştu çok sürmedi birden durdu, içine boşaldım dedi. sonra otele gittik temizlendik yatıp uyuduk, uyurken de bütün gece acayip rüyalar gördüm. sabah kalktım acayip hisler var içimde sanki gay olmuş erkeklere ilgi duyuyormuş gibiydim. kendime lanet okudum, gittim bir daha duş aldım. öyle b öyle bir hafta geçti bu düşüncelerden uzaklaşamıyorum, acaba arkadaşıma verdim gay mı oldum diye sürekli kafamda. bir kere ilişki yaşayınca gay olunur mu, kafamız biraz güzeldi alkol yüzünden ?

Cevaplar ( 3 )

  1. 0

    sizin mesele hatadan bir anlık şehvetle yapılmış bir şey, temelde gay olunmaz ama sizin hoşunuza gittiyse canınız yine istemeye başladıysa o zaman gay eğilim diye değerlendirilebilir. arkadaşınızla aranızda bu kadar rahatlık fazla, kötü işler yapıyorsunuz. alkol falan aldık ondan oldu diyorsunuz lakin, durup duruken de olacak bir şey değil, belki spontane gelişmiş ama sanki daha öncesinde böyle bir hayal düşünce falan olmuş gibi görünüyor.

  2. 0

    tatile gidip ilk defa birbirini beceren kişiler gördüm sayenizde. o ortamda kadın çözemiyor kendinizi becerdiyseniz sizden bir halt olmaz.

  3. 0

    bence aynı yerlerde iseniz bunun illaki devamı gelir yinede sizin tercihiniz tabiki ama değişik bir durum oldugu için sürekli de isteyebilirsiniz bence

Bir cevap bırakın