shemale goddess nedir

Soru

arkadaşım bu shemale goddess muhabbetine kafayı takmış durumda sürekli bazı sitelerden ve sosyal medyadan bu tip transseksüel bireyleri takip ediyor. bununla kalsa iyi travestiye gidelim mi diye ısrar ediyor. bilader sen istediğine git de benim götüm kıymetli, hem para verip hem bide kendimi mi yaptırcam dedim. çok farklı bişi senle onca karıya gittik bi kerede buna gidelim ne olacak işte, değişik bir deneyim olsun diye beni darlıyor. hem parası da benden, istersen sen sadece oral yaptırırsın diyor. gösterdikleri de çok güzel shemale goddess diye bi profili takip ediyor acayip taş gibi translar var, gidip denesek mi diye düşünüyorum ? giden deneyen var mı gidilir mi ?

Cevaplar ( 4 )

 1. 3

  bu adamlar iyice delirdi, eskiden toplanır halı saha maçına falan giderlerdi, şimdi toplanıp travestiye mi gitmeye başladılar. aşırı cinsellik sonucu cinsel tatminsizlik oluyor belli kı. sürekli buna gide gide bıkmışlar artık travestilere sarmışlar. gidin gidin nede olsa takmışsınız kafaya, ne işiniz var öyleleri ile desek, zaten nede olsa bizi dinlemeyecesiniz. gidin 2 erkek daha azalsın bu dünyadan.

 2. 1

  o tarz yerlerde bulunan kadınlar bile riskliyken hiç travestiyle ilişkiye girmek olur mu? gidin de bulun belanızı. bizce de hüsrana uğrarsınız.

 3. 2

  aman ha! uyuşturucu, sigara, alkol bunları ilk deneyimleyen neredeyse herkes ilkinde bedava olarak deneyimlemistir. ondan sonrası çorap söküğü gibi gelir. girmeyin arkadaşım bu işlere bedava olsa bile

  • 1

   ne yalan söylim resimleri videoları gösteri gösterdi gaza geldim gidecektim, şimdi bu dediklerinizi okuduktan sonra yok üstüne parada verse gitmem, bu tip işlere bulaşmam. eksik kalsın ben böyle iyiyim, yok mok olmaz bişi derken sonra ibiş olup çıkmayalım, yeniliğe gerek yok. haklısınız tşkler.

Bir cevap bırakın