sevgilimle seviştikten sonra bakireliğini kaybettiği dışardan anlaşılır mı

Soru

merhaba sevgilimle uzun bir ilişkimiz var evlenmeye niyetliyiz ve ikimizde karar verdik ki onun bakireliğini alıp evlenmeliyim böyle bir karar aldık yalnız biz bu süreçte bazı sorularım var şimdi ben sevgilimin bakireliğini aldım diyelim dışardan ailesi bir şüpheye düşüp kontrol etseler bakireliğini bozulduğu belli olur mu? yada diyelim sevgilimin vajina ile ilgili bir şikayeti var hastaneye gitti orda da belli olur mu? şuan bizim için sadece bakireliğini almak 🙂 çünkü evlenmeyi düşünüyoruz ikimizde birbirimizi deliler gibi seviyoruz sadece bakireliğini alıp arkadan yapacağım sorum buydu.

Cevaplar ( 4 )

 1. 2

  anlaşılır tabi, anlaşılmasa herkes bir birini kandırırdı, kızlık diye bir şey olmazdı. ayrıca belli ki yalancısın, gerçekten seven hiç bir erkek eşi olacak kişiye bunu yapmaz. senin niyetin kötü, kıza yazık. oda aptal ki senin gibi birine inanıyor. hem kesin yaşınızda küçük çünkü korkuyorsun. madem evleneceksin, çık kızın ailesinin karşısına söyle bakalım ne diyecekler. ben olsam plise şikayet ederdim seni.

 2. 2

  anlasilir dikiz aynasindan birisi bakarsa gorebiilir sollamaya gecmez ise carpisma ani cok siddettli olur yavas gitmeli

 3. 3

  al işte daha acemi muhtemel yaşı genç iki kişi, biri diğerini sevdiğini evleneceğini söylüyor ama onu kandırmak ikna etmek için her türlü taklayı atıyor. helalim dediğin, eşin olacak, cocuklarının annesi olacak, en temiz insan olarak gördüğünü kirletmeye, yalanla dolanla kandırma ve iğfal etmeye çalışan ruhsuz pislik biri. kızcağıza yazık, günün sorunda zevkini yaptımı adam kaçar kız ortada kalır.

 4. 2

  evleneceğin kişi bile olsa evlenmeden kızlığını bozman çok yanlış. diyorsun ki evleneceğim hadi ilişkiye girdin eve giderken öldün. bunun vebalini nasıl vereceksin hiç düşündün mü?

Bir cevap bırakın