erkekler yatakta kadının görselinden ve parfüm kokusundan etkilenir mi

Soru

bir erkek sevişeceği kadında en çok görselinden ve onun parfüm kokusundan ne kadar etkilenir ve bu erkekle uzun süre bir birliktelik yaşanabilir mi

Cevaplar ( 8 )

  1. Ben iki kere farkli bir kiz ile ilişkiye girdim ilk kez yaptigim kiz hiç kokusu yoktu(parfüm) ama az da olsa biraz ter kokusu vardi o ilişkim çile gibiydi sen sen ol parfum kullan şahsen benim için çok önemli

  2. Parfüm konusu benim için cok onemli cinsel ilişkide guzel kokan bir kıza daha çok odaklanıyorum

  3. Parfum hemde en etkileyeni beni diyebilirim o guzel kokuysa tum elbiselerini disimle cikartabilecek dereceyede getirrebilir insani.

  4. Kesinlikle en etkili şeylerden birisi parfüm. Özellikle kadınlar Channel kullanın. Sizi parçalasinlar.

  5. merhaba, kokular hayatımızın bir parçası bu sayede birçok şeye karşı ilgi duyabiliyor yada tam tersi nefret edebiliyoruz. örneğin bir kebapçının önünden geçerken o güzel kokuyu alınca cebimizde de paramız varsa hemen tadına bakma arzusu bastırıyor. bazen hiç sevmediğimiz bir koku duyunca yolumuzu değiştirip oradan geçmemeye çalışıyoruz. kokularda görsel öğeler gibi akılda kalıcı ve tercihlerimizde etkileyici duyulardır. ancak görüntü ile koku farklı mesajlar veriyor olabilir. ne kadar güzel bir kız olsa da bizim hoşumuza gitmeyen bir koku alıyorsak o iş bitmiştir. lakin bazen çirkin bulduğumuz kızda çekici bir koku ile karşılaşabilir ona karşı pozitif bir hisse kapılabiliriz. koku deyince genelde akılda kalan parfümsü kokulardır. ancak ten yada ter kokusu asıl etkileyici kokunun temelini oluşturur. düşününce ay tiksindirici diyebilirsiniz ancak bu tip kokular kadın ve erkeğin bilinç altına uyum kontrol mesajları gönderir. bu sayede o kişiye karşı ne hissedeceğimize karar vermemize yardımcı olur. lakin kokular etkili olsa da bireylerin davranış ve hareketlerinde yaşam döngüsünde uyumsuzluklar varsa devamlılık olması zordur. kısa sürede bu tip ilişkiler yüzeysel olarak sona erer. sözün özü görsellik ve koku seçici olmada yardımcı olur ancak ilişkinin sürdürülmesinde insan karakteri asıl rolü üstlenir.

  6. parfümleri severim, zaten kokulara karşı biraz hassasım. erkeği koklamak hoşuma gidiyor, yanlış yere çekilmesin leş gibi kokan birini değil, erkeğin doğal ten konusundan bahsediyorum. dediğiniz gibi görüntü beni heyecanlandırıyor ama bende çok da etkili değil. tabi kendimde hoş kokmaya ve sevgilime hoş görünmeye özen gösteririm. birlikte uzun süre yaşama konusu biraz karşılıklı çaba istiyor, insan ilişkilerini karakterine ve beklentilerine göre değişebiliyor.

  7. en güzeli az parfüm karışmış ten kokusu. görsellik tabiki önemli.

  8. bir kadın yatakta güzel görünmeli ve mis kokmalı elbette. ama güzel görüneceğim diye meselâ 10 kilo makyaj yapmamalı ya da hepten jartiyerli kıyafetleri abartmamalı.

Bir cevap bırakın