penis dilatör nedir nasıl kullanılır

Soru

ilişkiye girdiğimde kocamın penisi canımı çok yakıyor eşimin penisi 21 cm internette bir sex shop sitesinde farklı boylarda ismini ilk defa duyuyorum bu arada penis dilatörleri var bunlardan alsam işe yarar mı bunların en küçüğünden büyüğüne doğru uygulamak kesin çözüm olur mu

Cevaplar ( 2 )

  1. 2

    Penis dilatörleri genel olarak vajinismus tedavilerinde kullanılan bir araçtır. Eğer vajinismıus gibi bir rahatsızlığınız var ise bir kaç egzersiz mevcut bu konu ile alakalı.
    Birincisi ayna ile kendini inceleme ve mastürbasyonik hareketler yapmak. Vajinayı, dış dudağı, iç dudağı, idrar kanalını vb. inceleyerek kendinizi tanıma ve parmaklarınızı kullanarak masaj yardımı ile vajina genişletme egzersizleri yapabilirsiniz.
    İkincisi ise penis dilatörleri. Fakat penis dilatörlerini evde kendinizin uygulaması tehlikeli bir durum yaratabilir. Penis dilatörleri ile tedavi, uzmanlar tarafından ya da terapist eşliğinde uygulanmalıdır. Evde kendi başınıza yapacağınız tedaviler daha doğru terim ile denemeler ile, durumu daha içinden çıkılmaz bir durum haline getirebilirsiniz. Lütfen profesyonel destek alın.

  2. 6

    selam, genelde vajinismus benzeri sorunları olan kişilerin daha çok kullandıkları başlangıç ürünleri arasında yer alır dilatörler, gerçi piyasada farklı isimlerle satılabiliyor, dilatör kademeli büyüyüp küçülen set halindeki ürünler için yapılan bir tanımlama. dediğiniz ürünler için kimi penis dilator, kimi vaginal dilator diye isimlendirebiliyor. tarif olarak açıklamak gerekirse, örneğin 5 boy dildo düşünün. ilki küçük parmak gibi, bir sonraki biraz daha kalın büyük, bir sonraki biraz daha filan derken azar azar boy boy kalınlaşıp uzuyor. yani pamaktan penis boyuna kadar kademeli şekilde. bunlar vajinayı cinsel ilişkiye hazırlamak ve genişletmek için kullanılıyor. önce en ince olan sonra bir büyüğü, alıştıra alıştıra en büyüğüne kadar gidiyor. en son vajina genişleyip alıştığında gerçek bir penisle rahat bir ilişkiye hazır hale geliyor. böylece hem psikolojik korkular atılıyor, hem de gerçek bir cinsel ilişki yaşamayı mümkün hale getiriyor. eğer sizde direkt olarak penise alışmakta zorluk yaşıyorsanız bu gibi bir set ile alıştırma yaparak ilişkiyi kolaylaştırabilirsiniz. öneri olarak bu tip ürünlerin yanına kaliteli bir kaydırıcı krem yada jel alın. zaman içinde alıştığınızda ürünlere gerek kalmayacaktır, belki daha sonra farklı fantaziler içinde kullanabilirsiniz.

Bir cevap bırakın