Eşim boşalamıyor

Soru

Eşimle 3 yıldır evliyiz.evlediğimiz 4 ay boyunca heyşey iyiydi ama sonra tartışmaya ,kavga etmeye başladık ,kendisini yaptığı bazı şeyleri öğrendim yarı çıplak kızların videolarını internette kaydedip saklıyor .bu normal mi ?
dürbünle başka yerlere bakarken yakaladım ,inkar ediyor, ama şimdi bıraktı 1 yıldır yapmıyor ailesine söyledim utandı, kendisine masturbasyon yaparken yakaladım ,hergün duşa girip 3 saat duştan çıkmıyor ,o videoları izliyor biliyorum çünkü duyuyorum bunlardan dolayı bir birimizden çok soğuduk nefret etme aşamasına geldik ,oda bende kilo aldık.o 130 kilo ben 66. 7 aydır evden dışarı çıkmıyor ,benimle 15 -20 günde sex yapıyor özlellikle yumurlama zamanlarımda yapmıyor kaçıyor çünkü çoçuk istiyorum ben .en son yaptığımızdan 30 dk boyunca yaptık ama boşalamadı inat etti benimki tamamiyle kuruyup açımaya başlayınca boşallı sen den sıvı gelince boşalamıyorum diyor .

Cevaplar ( 3 )

 1. 2

  merhaba, yazılanlarla insanların tek taraflı anlatımları ile diğer kişiyi linç etmeye başlamak bizce doğru değil. buradan başlayıp vay eşin nasıl adam hayırsız boşa gitsin bunu, deyip taşlamak herkesin hatayla başladığı bir eylem. bazen yargılarken bakıyorsunuz ki yargılanan kişininde zaaflarının kurbanı olmuş. geçmişteki yetişme tarzı, yaşadığı olaylar, bilinç altındaki duygu ve düşünceler gelecek benliğimizi belirliyor. dediğiniz videolar konusunda insanın aklı kendisine oyun eder, anlamsız işleri değerli sayarak bunlara emek harcar, sonra bir an gelir bakar ki yaptığı çok saçma, neden yaptığını gerçekte nedenini bilmez ama anlamsızca yapar. eşinizde bu anlamsızlıklar bütünlüğünde kendine bir yol tutmuş gibi görünüyor. yazmak istemem ama geçmişinde cinsellikle ilgili ruhunda iz bırakıcı tatsız bir olay yaşamış olabilir. cinsel eğilim, yönelim, hedef karmaşası yaşıyor olabilir. biraz içe kapanma kendini yaşamdan soyutlama, çekinme utanma, kendiyle barışık olmama durumu bile var gibi. cinsel olarak kendine çok farklı bir tatmin ekseni kurmuş, dolayısı ile sizinle cinsellik yaşamaktan mutlu olmuyor, cinsel olarak bu onu heyecanlandırmıyor yada tatmin etmiyor olabilir. aslında bakılınca adım adım düzeltilmesi gereken sorunlar var sanki. eğer bu durumları kabul ediyor, hatalı bir eksende olduğunu doğru bir rota izlemek istediğini düşünebiliyorsa bir uzmandan yardım alarak psikolojik seanslarla düzelme mümkün. yoksa farkında olmadan kendi doğrularıyla toplumdan aykırı bir hayat düzeni yaşamaya çalışarak kendini ve geleceğini heba ediyor olabilir.

  En iyi cevap
  • 5

   Hedef şaşma ,farkkı yönelim derken bçraz daha açabilirmisiniz .o kısmı tam anlayamadım .

  • 4

   bazen anlatımlar ziyaretçilerin anlaması için zor olabiliyor. şöyle basit şekilde açıklamak gerekirse, kadın ve erkek, daha doğrusu çiftlerin hedef yönelimleri bir birleri olmalıdır. dışarıdan farklı kişiler değil. hayal ettiklerini, cinsel fantazilerini bir birine açılarak tamamlamalıdırlar. ancak sizin durumda eşiniz asıl cinsel öğe olarak sizi görmüyor gibi, heyecanı dışarıda farklı hedeflerle hayaller kurarak yaşamaya çalışıyor. cinsel olarak sizi hedef seçmediğinden onu tahrik etmiyorsunuz, ancak bu sizin cinsel olarak eksik olduğunuz, adamı tahrik etme konusunda yetersiz olduğunuz için değil, size ilgi duymadığı başka yerlere baktığı için kaynaklanıyor. anladığım kadarı ile siz eş olarak düzeni sürdürmek, ona yakınlaşmak için çaba gösterseniz de ne yazık o bunlara yanıt vermiyor. mastürbasyonla tatmin olup kendini gerçek ilişkiden kaçırdığı için cinsel temasta başarısızlık korkusu ve performans endişesi yaşıyor vede gerçek bir cinsel birliktelikte başarısız oluyor.

Bir cevap bırakın