31 çekerken boşalmadan sonra tekrar sertleşme olmuyor

Soru

cinsel performansımı denemek için 31 çekip sonrasında tekrar sertleşmeye çalışıyorum olmuyor penisim yumuşak kalıyor ancak 15-20 dakika sonra tam sertleşebiliyorum. bazıları arka arkaya birkaç kez boşalıyorlarmış. bende olmuyor, iyide besleniyorum spor falanda yapıyorum acaba evlenince sorun olur mu, performansım yeterli gelir mi, evlendiğim kişiyi tatmin edebilir miyim böyle ?

Cevaplar ( 5 )

 1. 3

  O bazıları anca videolarda olur. Oda ilaçlarla vs vs yani. Normal şartlarda her erkek boşaldiktan sonra istesede istemesede 2.ye anında kaldıramaz cok zordur vakit gecmesi gerekir. O arayida seviserek vs halledersin

 2. 5

  Anatomik olarak öyle bir şey mümkün değil. Eğer mümkün olsa erken boşalma diye bir sorun mantık olarak olmayacaktı. Filmler, videolar veya söylentiler bunlar sizi yanıltmasın. Herhangi bir takviye alınmadığı sürece boşalma gerçekleştikten sonra ereksiyon kaybolur.

 3. 6

  yapmaya çalıştığın şey çok mantıklı değil normalde bizde sekste boşalşdıktan sonra ara veriyoruz uzun süre, yoksa arka arkaya hem zevk vermiyor hemde hissizlik oluyor. demir değil sonuçta bu, vücudun dinlenmesi lazım.

  • 8

   “demir değil sonuçta” 🙂 boşaldıktan sonra vücudun rahatlaması kasların gevşamesi ve ereksiyonda sönme olması gayet normal, bunun neresi sorun, asıl sorun inmiyorsa dik kalıyorsa olur. düşüncede sıkıntı var, yanlış düşünce sizde algıda bozulmaya neden olmuş. herşey gayet olması gerektiği gibi kendini hayali sorunlarla zorlamana gerek yok.

 4. 2

  ben denemiştim bir keresinde ama çok acı veriyor ve gereksiz

Bir cevap bırakın