sevgilimle kıyafet üzerinden seks yaptık

Soru

arkadaşlar benim sorum şu normalde böyle şeyler hiç yamam ama geçenlerde çok azmıştım üstümde etek altımda iç çamaşırı vardı. sevgilimin kucağına oturdum onun üzerinde kot pantolon vardı. biraz üstünden sürtündüm sonra o boşaldım dedi hemen üstünden kalktım. baktım çamaşırım ıslanmış beyaz beyaz olmuş sevgilimden sanırım çamaşırıma sperm gelmiş. böyle bir ilişkide gebelik olmaz diye biliyorum ama emin olmadım. bilenlere danışmak istedim sizce risk var mı ?

Cevaplar ( 3 )

  1. cok zor bir ihtimal oradan öyle hamile kalirsan tebrik ederim.

  2. risk yok değil var tabi ancak ihitimal hayli düşük. lakin gençler genelde böyle hatalara çok düşüyorlar. bir kere yaptık birşey olmadı deyip cılkını çıkarıyor abartıyorlar sonra spermler geçiyor hamile kalıyorlar vay yandık diye sitelerde dolanmaya başlıyorlar. siz siz olun evlenmeden bu sürtüşme sevişme işlerini yapmayın acemisiniz kesin bir hata yaparsınız başınıza iş gelir üzülürsünüz, 3-5 dk lık heyecan yıllarca hayatınızda kahrolduğunuz karanlık bir azaba döner. çok seviyorsanız bir birinizi, evlenin kuzum rahat rahat yapın, sürtmeye falan gerekte yok, doya doya ilişkiye girersiniz.

  3. yapın yanın ne güzel heyecan, bu sefer bişi olmamış olana kadar devam. size şimdi yapmayın etmeyin desek öğüt versek dinlemezsiniz bile. o sebeple gebe kalana kadar yapamya devam. gebe kalınca yıldırım nikahıyla evlenirsiniz biz birbirimizi çok seviyoruz dersiniz olur biter.

Bir cevap bırakın