partner istiyor diye seks yapmak zorundamıyız

Soru

Geçenlerde sevgilimle tartıştık, illa ki tutturdu çok azdım seks yapalım diye. havamda hiç değilim gram canım istemiyor ne olur ısrar etme başka zaman olmaz mı canım diye tatlı dille söyledim. sen beni sevmiyorsun, zaten ilgi göstermiyorsun, ben kendi kendime mast yaparım senden hayır yok belli, eskort numarası da bilmiyorum bilsem bari ona giderdim, yalvarmaktan bi hal olduk takan yok, hiç değerimiz yokmuş meğer daha neler neler laf sokmalar. ya anlamıyorum illa erkek yada kadın fark etmez iki taraftan biri seks istediğinde hemen yapmak mı lazım, bunu kendilerinde bir hak bir kural olarak mı görüyorlar. karşı taraf istemeyebilir, yapmamayı tercih edebilir, gerçekten yapma konusunda olumsuz, uygun olmayan ruh halinde olabilir. isteyenin hakkı varda, karşı tarafın reddetme hakkı yok mu, hayır yada başka zaman yapalım deme hakkı yok mu ?

Cevaplar ( 6 )

 1. 3

  Karşı tarafın bunu nasıl ve niçin dile getirdiği önemli. Bir sağlık problemi, gerçekten bir moral bozukluğu, ruhsal açıdan bir sıkıntı veya çok yorgun olma gibi durumlar olmadığı sürece laf olsun diye reddetmek makul bulmadığım bir tavırdır. Bazen kadınlar her istediğinde sevişmeyeyim ki kıymetim bilinsin mantığıyla hareket eder ki bu durumda her erkeğin tepkisi de aynı değildir. Sizin durumunuza gelirsek, bu forumda daha önce defalarca dediğim şeyi bir kez de sizin için diyeceğim. Sizin hiç mi onurunuz yok! Sizin hiç bi izzeti nefsiniz yok! Kendinize zerre hürmetiniz zerre saygınız niçin yok!!!! Kusura bakmayın ama şehre inmiş bir dağ ayısı çıkmış size neler demiş, siz o hakaretleri yutmuşsunuz o dedklerini dert etmemişssiniz de gelmiş neyi dert edip soruyorsunuz. Kusura bakmayın ama kendini pespaye bir hale sokan kadın ya da erkek karşı tarafta asla saygı uyandırmaz. Siz saygıyı hak etmiyorsanız karşı tarafın sizi insan yerine koymasını da beklemeyin. Sonuç olarak insanların başka zaman sevişelim deme hakkı var ama bence sizin bu zihniyetle hiç bir şeye hakkınız yok. Karşınızdakinin sözlerine ben bile bu kadar sinirlenirken sizin bu kadar relax olmanızdan hareketle şunu diyebilirim ki; amaaannnn boşverin canım. Bugün hakaret etmiş, yarın küfreder, öbürgün döver başka bir gün de tecavüz eder ama nasıl olsa sizin için problem değil!!! Aynen bu kafayla devam edin! Bravo

  • 5

   arkadaş biraz sivri dilli yazmış olsada dediklerinde haklı. bireylerin bir birine saygısı yok sonra bu ilişkiden mutlu bir birliktelik bekliyorlar. malesef hayalden ibaret bir süre sonra ayrılıyorlar. bir birine karşı empati yoksa saygı yoksa, temelsiz bu ilişki mutlaka çökecektir.

  • 7

   Kadını memnun etmek için herşey yapacan tadini alacak kadın eğer almazsa kadın için o ilişki eziyete dönüşür

 2. 7

  kadınlar her zaman müsait olmayabiliyor, gerek gebelik dönemleri, gerek aylık periyodlar, bazen ruh hali de müsait olmayabilir. erkeklerin belki mazeret dönemleri yok ama onlarda bazen kendilerini bu konuda pozitif hissetmeyebilir cinsel talebe olumsuz yaklaşabilir. anlayacağınız medeni bir şekilde çiftlerin bu konuda sağ duyulu olması empati yaparak bir birini anlayabilmesi gerekli. diretme dayatma hiç hoş değil. hayat cinsellikten ibaret değil.

 3. 3

  erkekler her azdıklarında kadın ona cevap versin kendisini rahalatsın ister. tabi kadının da başlıca görevi bu erkeğini en iyi şekilde memnun etmek. bence eğer mümkünse durumun müsaitse erkek her istediğinde seks yapman lazım onun enerjisini alman rahatlatman lazım. bunu da yapmayacaksan biz ne işe yarıyoruz o halde, bizim görevimiz erkeklere gider yapmak kafa tutmak değil 🙂

 4. 2

  Hayır tabikide kimse mecbur değil her iki tarafta birbirine saygı duymalı bu konuda kimse kimseyi zorlamamalı

Bir cevap bırakın