köle biriyle evlenen bir sahibe var mı

Soru

merhaba ben bir köleyim. merak ettiğim bir husus var. acaba sahibeler kölesiyle ciddi bir ilişki, aynı evde beraber yaşama ya da evlilik adına ne derseniz artık düşünür mü?

Cevaplar ( 10 )

  1. bu gibi şeyler ortalık yerde çok konuşulmaz. karım sahibe kocam köle gibi muhabbetleri insanlar ortalık yerde çok anlatmazlar. bunlar sıradan cinselliğe göre çok daha özel tercihler fnataziler olduğu için herkes tarafından kabul görmez. bu sebeple insanlar bu konulardan konuşmaya çekinirler. sonuçta her zaman demişimdir herkes beklentisine göre uyumlu olduğu insanı bulsun. her iki birey de bunu uygun görüyorsa niye evlilik olmasın.

  2. evlenmekte bir zorluk yok ikiside isterse evlenirler. lakin bu evlilik kalıcı ve istikrarlı olmaz. kole sahibe fantazisinin doğası gereği inişli çıkışlı bir tempo olur bu dalgalı tempoya evlilik dayanmaz. köle-sahibe gibi fantazilerde duygusallık ve bağ yoktur. grinin elli tonu benzeri filmlerden aşina olduğumuz tutkulu aşk sadece filmden ibarettir. evlilik demek fedakarlık ve zorluklara birlikte göğüs germek demek haliyle bu süreçte tartışmalar ve kızgınlıklar aynık nefretler tahammülsüzlükler olacaktır. işte cinsel fantaziler bu gibi durumları kaldırmaz, fantazi duygusallıktan uzak rahat kafa ile yaşanır. bu sebeple sert fantazilerle evlilik aynı düzlemde süremez. ya uslanır evlenirsiniz yada fırtınalı fantazilere devam edersiniz.

    • kusura bakmayın üstteki mesajı uykuluyken yazmıştım, kopyala, yapıştır yaparken bütün mesajı göndermişim 😅 cevabıma gelince açıkcası benim için sorun değil ki amaç evlilikten çok beraber yaşamak. köle olmayı seviyorum, yönetilmeyi seviyorum ve hiç sıkılmıyorum eğer karşı tarafta ne istediğinden eminse sorun olacağını sanmıyorum.

  3. bu konuda iki darklı değerlendirme var bana daha çok @erotic-girl yazdığı cevap mantıklı geldi. gerçekten aşk sevgi evlilik böyle ağır rolleri kaldıramıyor. fantazi evliliği olmaz bencede. aslında sizin dediğinize benzer birşeyler arayan bir üye vardı @mistress_eva en iyisi ona sormak lazım.

  4. ben tam olarak öyle olmasada eşimle ona benzer bir evlilik hayatımız var. sevgiliykende öyleydi. tasma takıp kafese kapatmıyorum ayaklarımı yalatmiyorum ama ayaklarımı yikatiyorum meselâ ev işlerini yaptiriyorum bütün maaşını elinden alırım penisine kilit takarım bazen çok kötü hırpalarım karşımda sen diyemez bana. hergün sevisiyoruz genelde ben ne dersem o yani 5-6 yildir boyle dominant biriyim

Bir cevap bırakın