cuckold fantazisi yapmayı seviyorum ama sonra kıskanıyorum

Soru

Eşim başkasıyla birlikte olmak istediği zaman tahrik oluyorum ama sonradan çok kıskanıyorum ama bana çok zevk veriyor hatta sex esnasında başka erkeklerle nasıl sex yaptığını anlatmazsa zevk almıyorum, neden böyle oluyor, bu düşünceyi aşmak istiyorum ??

yanıtlandı
3 ay17 Cevap1567 defa okundu
 • 17

Cevaplar ( 17 )

 1. Özelden ullaşabilirmisin bana

 2. Kişi fantezi etkisindeyken herşey toz pembe bitince psikolojik olarak kendini suçlu hissediyor bir daha böyle yapmayacağım diyor ama yinede duramıyor bu durum pek çok kişide var

  • Evet yoksa zevk alamıyor karımda bende mesela karım devamlı dar ve mini giyiniyor cok yakışıyor ve erkeklerin pantolanda aletlerini seçebiliyor büyük gorünce bana söylüyor baksana diye pantolondan nasıl çıkmıs

  • Evet ama çom zevk veriyor

 3. kendinizi yanlış duygu ve düşüncelerle harmanlayarak seks yapmaya çalışıyorsunuz. buda size olumsuz yanlış alışkanlıklar kazandırıyor. sizde bunlardan vazgeçmekte zorlanıyorsunuz, hem istiyor duramıyor hem de sonra pişmanlığını yaşıyorsunuz. seks yada cinsellik bu değil, zevk noktası bu bahsettiğiniz şeyler düşünceler değil. bazı şeyleri aklınızdan çıkarıp cinsel algınızı sıfırlamalı, heyecan arayışına baştan başlamalısınız. bu tip düşünceler siz ruhsal çöküşe, psikolojik sorunlara götürebilir. hiç beklenmeyen istemediğiniz ani çıkışlar ile tatsız bir hayat yaşamak durumunda kalabilirsiniz. siz referansınız aşk duygusallık sahiplenme ve onu mutlu etme üzerine kurun.

 4. bu düşünceler insanı tüketir. bir dönem pegging strapon pornoları izliyorken sissy cuckold falanda izlemeye başladım. gerçekten bu izlenilen şeyler insanın aklını yanlış yönlendiriyor sonra sevgilimi başkası ile hayal edip mastürbasyon yapmaya başladım. baktım durum kötüye gidiyor iğrenç geliyor bu düşünce bana rest çektim kendime asla böyle saçmalıklar düşünmek yok. ne yaşayacaksan yaşa sevdiğinle aranda olacak, tüm bunlar fantaziler falan yatak odası dışına çıkmayacak bir başkası bilmeyecek dedim. sizde öyle yapın bu düşünceleri atın kafanızdan, size iyi gelmiyor belli.

 5. paylaşmalı şeyleri sevmiyorum bana samimiyetsiz duygusuz geliyor. daha çok duygusal seksten yanayım.

 6. selamlar, genelde bazen bir anlık heyecana kapılıp hiç te tasvip etmediğimiz şeyler yapabilir ve sonucunda bunlardan pişmanlık duyabiliriz. buraya kadar her şey normal, asıl sorun şu noktadan başlar, eğer ki aynı şeyi yine tekrar tekrar yapıyorsak bu bir düşünce bozulması veya kişisel karakterin tutarlılığını kaybetmesidir. böyle durumlarda kişiler bir birlerine karşıda olan özel duygularını kaybederek menfaat sağlamaya başlarlar. hal böyle olunca iki kişi bir süre sonra bir birinden uzaklaşır. bazı özel duygular iki kişi arasında yaşanır ve duygusal bağı güçlendirir. bu sayede çiftler bir birini daha iyi anlar ve empati yaparak daha iyi bir cinsellik yaşarlar. bu özel duyguları paylaşmaya başlamak o büyünün çekimin etkisinin dağılmasına ve kaybolmasına sebep olur. anlayacağınız geriye bir tek sok çıkardan ibaret kuru kuru seks kalır ne yazık.

Bir cevap bırakın