Soru
zeytinyağı kullanılır @inesperto acısız anal seks anal jel anal krem anal seks anal seks kremi zeytin yağı ile anal seks selamlar, aslında biraz bahane arar gibisiniz, lakin zeytin yağı kullanmayın, dikkatinizden kaçıyor ama zeytin yağı asidik bir yağdır… zeytin yağı bir çok şeyde faydalı mucizevi doğal bir ürün olasa da ne yazık sekte kullanmak için hiç uygun değil.

Soru
… yardımcı olsun çörek otu yağı sertleşme sorununa faydalı olurmu @Ahmet çörek otu kapsül cinsel çörek … merhaba, gözden kaçırdığınız konu çörek otu yağının tek başına sertleşme için yeterli olmadığı … … için sabahları 1 çay kaşığı çörekotu yağı içiyordu tabi ereksiyona performansa iyi geliyormu … boşalma için de etkili mi ki acaba bilen var .
zeytin

Soru
arkadaşım almayı düşünüyordu ama aklımıza takılan bu avokado yağı penisemi sürülecek yoksa içilecek mi ? … bu konuda bir bilgim yok @alpha-woman avokado yağı içerinde E vitamin olduğu için erkeğin cinsel … bakılırsa değerli bir besindir, tüketilmesi faydalıdır.
zeytin

Soru
kuru kuru 31 yapmanın zararlarını okudum, artık kuru yapmıyorum. …şampuan, biri sabun, biri vazelin, biri el kremi, biri nemlendirici, biri zeytin yağı, haaa unutmadan bide motor yağı kullanan biri vardı.
faydalı