mastürbasyon sonrası meni yerine zevk suyu gelmesi

Soru
kadir.ky
kadir.ky
zevk suyu gelmesi @kadir.ky boşalamıyorum boşalma sorunu dar pantolon giymek dar pantolon zararlımı mastürbasyon yapmak penisten zevk suyu geliyor sperm çıkmıyor sperm gelmiyor testislerde ağrı zevk suyu gelmesi merhaba, testisler hassas organlardır, genelde aşırı aktivite sonucu travma ve şişlik benzeri durum oluşabilir.
yanıtlandı
4 ay1 Cevap550 defa okundu

zevk suyu prezervatife bulaştı hamilelik olabilirmi

Soru
QueQue
merhaba sevgilimle bundan 15 gün önce ilişkiye girdik ilk başta prezervatifi ters taktığımı fark edip düzelttim ama prezervatifin üstünde zevk suyu kalmış oldu, ilişki sırasında aklıma geldi boşalmadan çıkardım.
geliyor
yanıtlandı
Que 2 ay9 Cevaplar670 defa okundu

oral seks yaptırırken penisten sıvı gelmesi sorunu

Soru
m_ondokuz
m_ondokuz
zevk suyu peniste akıntı penisten sperm benzeri akıntı penisten zevk suyu sıvı gelmesi zevk suyu geliyor benim bildiğim sadece oral değil normal seks yaparken penisle oynarken hatta hçi ellemeden porno film izlerken hayal kurerken bile penisten sıvı geliyor.
yanıtlandı
1 ay1 Cevap181 defa okundu

vajinal zevk suyu devamlı gelmesi

Soru
idil-berra
idil-berra
…ıslandı vajinal akıntı vajinal ıslaklık vajinal sıvılar vajinal sulanma vajinam ıslandı vajinamın içi sulu zevk suyu selam, bir sağlık sorunu yada hastalık olmayabilir.
geliyor
yanıtlandı
5 ay6 Cevaplar1071 defa okundu

boşalma kontrolü için yapay vajina ile alıştırma yapıyorum

Soru
Osmann
Osmann
… İçinde kendimi durdurdugum zaman 1 damla çıkıyor gibi geliyor birde çok ileriye kadar soktuğum için o bir damla ile … fazla bu kadar çok yapmak zararlı, içinde yada dışında zevk suları yada er suyu fark etmez akmaya devam eder.
yanıtlandı
4 ay6 Cevaplar731 defa okundu

Gebe yada hamile kalma ihtimali olmayan durumlar

S: Erkek ile cinsel ilişkiye girdik prezervatif kullanmadık ama dışarıya boşaldı, erkeğin zevk suyundan hamile kalınabiliyormuş acaba hamile kalır mıyım ? …kalmayı denıyorum adetıme 10 gün war ve kahverengi lekeler geliyor hamilemıyım siZce @Figen bazen adet önceden de olabilir…
Devamını Oku

sevgilime oral seks yapınca penisinden spermler geliyor sperm yalanır mı

Soru
luft
luft
…bana itici geliyor neden sevgilime oral seks yapınca penisinden spermler geliyor sperm yalanır mı @luft er suyu nedir oral seks oral yaparken ağza sıvı gelmesi oral yaparken sperm gelmesi penise oral nasıl yapılır sperm yalamak oral yaparken gelen sıvı sperm değil zevk suyudur çok gelmez sadece penisin başı ıslanır @kurt_like merhaba…
yanıtlandı
9 ay3 Cevaplar1552 defa okundu

boşaldığım vakit oluşan akıntı eskisi kadar olmuyor

Soru
Melekx
Melekx
…boşalma kadın orgazmı kadınlarda akıntı mast yapan kızlar orgazm orgazm akıntısı vajinal akıntı vajinal sulanma zevk suyu Belkide yeteri kadar tatmin olmuyosundur olabilir mi?
geliyor
yanıtlandı
3 ay6 Cevaplar510 defa okundu

anal zevk ve prostat uyarımı ile boşalma

Soru
MeksikabirasiMeksikabirasi
hatta bazen bu kaslar bile çok fazla aktif hareket yapmaz salınım gerçekleştirirler bu durumda sperm ve zevk suyu penisten fışkırmadan sızmaya akmaya başlar.
geliyor
yanıtlandı
Meksikabirasi 3 ay5 Cevaplar866 defa okundu

penisten mastürbasyon sırasında kaygan yapışkan sıvı gelmesi

Soru
hotliar_bse
hotliar_bse
…çok fazla geliyor avucum ıslanıyor bence bir mahsuru yok ama bu bir rahatsızlık belirtisi olabilirmi penisten mastürbasyon sırasında kaygan yapışkan sıvı gelmesi @hotliar_bse handjob karşılıklı mastürbasyon mastürbasyonda akıntı mastürbasyonda sıvı gelmesi penisten gelen akıntı penisten sıvı gelmesi sevgilim boşalıyor Zevk suyudur o…
yanıtlandı
6 ay3 Cevaplar1034 defa okundu

anal seks zevk verir mi

Soru
anitonya_own
anitonya_own
…kadın için acı verir @erkekdelissi Anal seks nedir ya bana itici geliyor ha birde oral seks madem seviseceksiniz vajinal seksi tercih edin @Erdennnay aslinda cok zevk verir anal yapip bosalan kadinlar cok fazla @burak06ank
suyu
yanıtlandı
11 ay4 Cevaplar3060 defa okundu

erkeklerle prostat uyarımı ve anal zevk

Soru
berkeryilmazzberkeryilmazz
Ancak geçen gün bir yerde heteroseksüel bireylerin de anal bölgeden uyarıldığını, zevk aldığını okudum. er suyu dediğimiz boşalma öncesinde spermden gelen bu sıvının bir kısmı prostat tarafından salgılanır.
geliyor
yanıtlandı
berkeryilmazz 6 ay6 Cevaplar1037 defa okundu

ilişkiden zevk alamıyorum sizce ben ne yapmalıyım

Soru
BrslarzBrslarz
Penisi büyük değil yeterli uzunlukta fakat biraz ince ve zevk alamıyorum . …sevdiğimi söyledim fakat bilmesine rağmen o an içinden nasıl geliyorsa öyle yapıyor.
suyu
yanıtlandı
Brslarz 3 ay6 Cevaplar619 defa okundu

eşim artık anal yapmak istemiyor zevk alamadığını söyledi

Soru
BerkBerk
…seyler düşüncesi geliyor insanin aklina @Murat06 merhaba, insanız sonuçta, çok sevdiğimiz şeyleri bile yapmaktan sıkılıyorken niye bundan da sıkılmasın ki, sonuçta cinsellik haz ve zevk işi, kişi bundan zevk almıyorsa yapmak…
suyu
yanıtlandı
Berk 4 ay3 Cevaplar1042 defa okundu

mastürbasyondan daha çok zevk almak için prostat uyarımı yapmak

Soru
MeksikabirasiMeksikabirasi
…garipsemiştim artık normal geliyor zamanla alıştım sanırım @ayla-canan-01 değişik bir haz arayışı zevk alıyorsanız bu aralar anal tıkaç çok revaçta denenebilir @kurt_like @meksikabirasi slm bunlar cinsel tercih olayı zevk meselesi ilgini…
suyu
yanıtlandı
Meksikabirasi 8 ay9 Cevaplar2154 defa okundu

kadında cinsel organa bitkisel ne sürsek zevk alırız biz

Soru
vontoswro
vontoswro
mrb ben 22 yaşındayım sevgilim var ancak bu evlenmeden önce yapılacak her şey çok ters geliyor. bu sebeple ne kadar çok yaparsanız o kadar zevk almaz ve o kadar daha çok yapmak istersiniz.
suyu
yanıtlandı
1 ay5 Cevaplar650 defa okundu

erkeğin testislerine dokunmak erkeğe zevk verir mi

Soru
zil-7ah
zil-7ah
…hassasmı testislere dokunma testisleri okşama benim kocamın en sevdiği şey testislerini okşatmak 30 sanide öyle zevke geliyorki ses tonu bile değişiyor bazende ağzıma alıp ısırırmış gibi yapıyorum…
suyu
yanıtlandı
2 ay9 Cevaplar1165 defa okundu

vibratör ile alınan zevk normal ilişkiyle alınan zevk arasında fark var mı

Soru
ah-sen
ah-sen
insanı hemen zevke getiriyor hemen uyarıyor tabi hemende zirveye ulaştırıp boşaltıyor, bu sırada zevkten inleyesi geliyor insanın doğal olarak.
suyu
yanıtlandı
8 ay4 Cevaplar1329 defa okundu

zevk için bir eşyaya boşalmak ve akıntı gelmesi

Soru
Sane-suz34
Sane-suz34
…bilgilendirirmisiniz endişeleniyorum bir erkekle iliskim olmadi ama böyle bosalmalar oluyor nedense beyaz bir sıvı geliyor bilmiyorum ne yapacagımi zevk için bir eşyaya boşalmak ve akıntı gelmesi @Sane-suz34 azgın kızlar beyaz sıvı gelmesi kızlık…
suyu
yanıtlandı
4 ay6 Cevaplar953 defa okundu

Erken boşalma sorunundan kalıcı olarak nasıl kurtuldum

…aynı olmuyor, kızla buluşmaya 31 çekip gidiyorum bu sefer zevk alamıyorum kalkmıyor isteksiz oluyorum. …testisler hızlı çalışıyor hemen boşalmaya sebep oluyor gibi geliyordu, hapla düzelir mantığındaydım.
suyu
Devamını Oku