Soru
… biraz büyük ama ince önceki sevgilim sürekli acıdığını zevk almadığını söylüyordu acaba penisimin 21 cm olmasındanmı acıyor … büyükmü sever kızlar kaç cm ister penis kaç olmalı vajinaya kaç cm girer büyük penisli erkekleri kadınlar seviyor fakat iş cinselliğe …
yanıtlandı
1 sene6 cevap41352 okuma

Soru
@extory_3131 erkeğin aletinin kaç cm olacağını düşünmeyeceğiniz bir ilişki yaşayın. Kadının derinliği kaç cm erkeğin aleti kaç cm gibi sadece cinsel yönelimli sorular romantizme zarar verir. penisi 30 cm olsa ve zevk alamama durumunuz da var.
yanıtlandı
1 sene6 cevap5201 okuma

Soru
her seks seansi benim için işkence eziyet, canım acıyor zevk alamıyorum. eşinizinki kaç cm penisi yani @yorgunkiz büyük penis erkek penisi eşimin penisi kocamın penisi küçük penis penis boyu penis kaç cm penis uzunluğu hayatım çok fazla gerilmişsin.
yanıtlandı
1 sene8 cevap5367 okuma

Soru
…ki kadın tatmin olabilsin kızlar bir erkeğin penisinin çapı kaç cm olması sizi tatmin eder @cekici-panter erkeklerin pensi kalınmı olmalı ince penisli erkekler kalın penis isteyen kızlar kalın penis zevk verirmi kalın penisli erkekler kocamın penisi çok kalın penis çağı kaç olmalı sevgilimin penisi çok kalın merhaba, boyu bitti şimdi…
yanıtlandı
2 sene4 cevap19256 okuma

Soru
…kızlar kaç cm ister kızlar kaç cm penis girer kızlar vajina kaç cm sevgilim alamıyor reis iyi evlilikler eşinizin kendini hazır hissetmediğini düşünüyorum çünkü evet 13 cm dev bi boyut değil ve vajinalar her türlü penisi almak… …ol, tamam çok sokmuyorum azıcık ikimizde rahatlayalım zevk alalım istiyorum deyin.
yanıtlandı
1 sene6 cevap14304 okuma

Soru
…erkek penisi büyük erkek penisi küçük ince penis kadınlar kaç cm ister kızlar kaç cm ister penis boyu penis kaç cm olmalı penis yeterli gelirmi merhaba, penis boyutları ve ölçü konusunda herkesin kendine göre düşüncesi var… siz süreci öyle bir yöneteceksiniz ki orada penis ve vajina birleşiminden daha çok zevkler olacak.
yanıtlandı
1 sene5 cevap11923 okuma

Soru
Merhaba biliyorsunuz ki klasik hep sorulan soru kadınları kaç cm tatmin eder. … penisle gövdenin birleştiği yerinde klitorise temas etmesi zevk almayı arttırıp orgazm olmayı kolaylaştırıyor @erotic-girl … düşmüyor en fazla da 18 oluyor kalınlıkta etrafı komple 14 15 cm santim dediğim gibi hiç ilişkiye girmediğimden bilmiyorum nasıl …
yanıtlandı
1 sene7 cevap7127 okuma

Soru
…birde kilo verirsem 10 cm penis boyu ilişki için yeterli olurmu kadına kaç cm yeterli penis boyu en az kaç olmalı @askin-romeo 10 cm penis kısa penisle seks penis nasıl uzatılır penisi küçük erkekler penisim kısa penisim küçük… Yoksa vajina dedigin 5 cm le bile zevk alabilir @Murat06 merhaba, son günlerde buna benzer birçok soru soruluyor.
yanıtlandı
2 sene8 cevap8555 okuma

Soru
…orgazm anal uyarım anal yoldan boşalan erkek analdan tatmin olmak erkek analdan zevk alırmı erkekler analdan zevk alırmı erkeklerdeki p noktası nerede parmakla prostata baskı yapmak parmaklayarak prostat uyarımı prostat anüsten kaç cm içeride prostat masaj aleti prostat masajı prostat masajıyla erkek nasıl boşalır prostat nasıl uyarılır…
yanıtlandı
2 ay4 cevap963 okuma

Soru
kalınlık biraz size kalmış, ilk sefer için biraz ince olmasını isteyebilirsiniz ama bu sadece psikolojik bir istektir, 4-5.5 cm arası kalınlık ideal zevki verecektir. …boşa masraf olabilir, bütçe önemli değilse maili olarak sorun yoksa inceden kalına birkaç tip alınabilir, bize sorarsanız ince hiç almayın 4-5cm arası bir şey seçin biraz alıştırarak giderseniz rahat kullanırsınız.
yanıtlandı
11 ay7 cevap3019 okuma