Soru
artık zevk almıyorum ve mastürbasyon ile boşalamıyorum @elizedirne mastürbasyon günde kaç kez yapılmalı masturbasyon teknikleri kızlar için mastürbasyon yaparken vajina tahriş olurmu mastürbasyon yapmadan duramıyorum mastürbasyon yaptınızmı kızlar soruyor uzun süre mast yapmak Cevabı esasen kendin yazmışsın.

Soru
birkaç defa erkeklere pasif oldum ama çok iyi temizlik yapmama, kondom kullandırtmama ve kayganlaştırıcı kullanmamıza rağmen aktifim bana girerken hiç zevk almıyordum. bir zaman sonra madem zevk almıyorum birikiyor dedim ama aradan gecen 7-8 aydan sonra yine canım pasif olmak istiyor.

Soru
almıyorum kocam beni mutlu etmiyor kocam ön sevişme yapmıyor ön sevişme yok seksten zevk almıyorum Önsevişmeyi herkes sevmez ama ben mesalla önsevişmeyi cok severim hatta sexta … ediyorsunuz eşiniz ise tam tersi çok hızlı davranıyor bu da size sekste heyecan ve zevk vermiyor @love-burcu Kendi isteğimi söylemekten çekiniyorum.

Soru
penisim hemen yumuşuyor @Regenmes cinsel isteksizlik ereksiyonda zorluk istemeden 31 çekmek kendini zorlayarak mastürbasyon yapmak mastürbasyondan zevk almıyorum penisim iniyor sertleşemiyorum olay çok basit ve net, isteksizken kendinizi zorlayıp mast yapmaya çalışıyorsunuz, ama vücudunuz tahrik olmadığı için sizi dinlemiyor.

Soru
…alamadığını söylüyor @olumsuzdurum cinsel ilişkide acı eşim zevk almıyor haz problemleri ilişki sırasında canının acıması kız arkadaşım zevk almıyor vajinada acı vajinada ağırı zevk alamamak Sevgilin vajunumus olabilir yada vajinası çok küçük @Hizarci Yalan söylüyor da olabilir anlamanın kolay yolu ona oral sex yapmak klitorisini…

Soru
@Ozgur Sürtünmeden dolayi sizi zevke getiriyordur ama sizin pek haberiniz olmuyordur @Murat06 Cesarat isteyen birşey sulama kanalı açık kalırsa yapacak bişey olmaz @yclmms Bundan zevk almıyor musunuz, erkeklerin haklı bakışları sizi rahatsız etmez mi merak ettim doğrusu @Diritmi