Soru
heyecanlı olan yeni evli çiftlere uygun nasıl fantaziler yapabiliriz. en iyisi siz açın bir porno site orada neler dönüyor neler yapıyorlar bir bakın sonra gördüğünüz bu şeyler üzerinden aklınızda hayal kurup canlandırıp değişik şeyleri harmanlayarak kendinize yeni fantaziler, aşk oyunları, cinsel hazlar oluşturabilirsiniz.
yanıtlandı
1 sene5 cevap2529 okuma

Soru
karımla yeni fanteziler yapmak @efsanedriver cinsel fantaziler cinsel hayat evli çiftler için yeni fantaziler fantazi önerileri ilişki posizyonları kadınlar için istek arttırma karım cinsellik istemiyor karım isteksiz karımı nasıl azdırırım bence size yapacak birşey yok, ne fantazide önersek karınız cinsel konularda isteksiz.
yanıtlandı
10 ay8 cevap2473 okuma

Soru
gerdek gecesi anıları neler yaşadınız @ask_fel35 gerdeğe girmek gerdek anal seks gerdek gecesi gerdekte ne yapılır gerdekte ne yaşadınız ilk defa seks ilk gece ilk gece fantazisi yeni evli çift Gaysa baskasina baksin ne bekliyor ki anal belli olmaz bir kac yapmakla @Murat06 yok artık daha neler, adam stres olmuştur.
yanıtlandı
8 ay4 cevap5497 okuma

Soru
yeni birşey denemek kişiyi olumlu yönde etkiler mi seksi iç çamaşırları giymek psikolojime iyi geldi @peasant-girl fantazi iç giyim iç giyim ürünleri seksi çamaşır giyen kızlar seksi iç çamaşırları seksi iç giyim yeni yıl iç giyim Farklı zevkler ve tatlar denenmeli fakat sonucu her zaman pozitif olması beklenemez.
yanıtlandı
1 sene3 cevap1752 okuma

Soru
kişisel tercih meselesi ancak, öneri olarak bu şekilde yeni bir ilişki yaşamayın diye tavsiyede bulunabiliriz. zaten sorunuzun içindede kararsızlık var, eğer kararsız bir belirsiz durum varsa bizce hiç uygulamayın, fantazi olarak hayal gücünüzde kalsın ama gerçeğe dökmeyin.
yanıtlandı
2 sene3 cevap17408 okuma