yaşım 37 sevgilim 24 sizce evlilik geçim olurmu

Soru
yanliz_cuneyt
yanliz_cuneyt
ancak aradaki yaş farkı biraz beni endişelendiriyor. yaş farkı derken öyle 20 civarı yaş farkını kast etmiyoruz. aralarında yaş farkı olmayıp anlaşmayı geçinmeyi beceremeyen, aksine 15 yaş fark olup ders verir gibi örnek gösterilebilecek bireylerde var.
yanıtlandı
12 ay1 Cevap370 defa okundu

40 yaşındaki erkekle nasıl flört edilir

Soru
LehM
LehM
ancak bakılınca yaş farkı çok aşırı değil ger iki tarafta kendini bilir ve olgun davranacak gücü her zaman kendinde buluyorsa bu şekilde ilişkiyi yürütebilirler.
yanıtlandı
10 ay3 Cevaplar618 defa okundu

benden yaşça büyük birisiyle sevgili oldum yaş bir sorunmu

Soru
acimila_tr
acimila_tr
sevgilim ise 28 yaşında aramızda yaş farkı benim için sorun değil. ben olgun seviyorum mutluyumda ama kız arkadaşım sürekli bu iş yürümez yarın öbür gün sorun çıkar üzülürsün yaş farkı var aranızda yaşıtını bulsana diyor.
yanıtlandı
1 sene1 Cevap780 defa okundu

18 yaşında penis en az kaç cm olmalı

Soru
boralis_27
boralis_27
son bir soru daha testislerden bir büyük biri küçük olması normalmidir 18 yaşında penis en az kaç cm olmalı @boralis_27 18 yaş penis en az kaç cm olmalı penis boyu penis çapı penis kaç cm olmalı penis kalınlığı penis ne kadar büyük olmalı testislerde boy farkı merhaba, bu tip sorular çok fazla soruluyor.
yanıtlandı
5 ay2 Cevaplar2431 defa okundu

çiftler arasında boy farkı cinsel ilişkiyi etkiler mi

Soru
Qenn_fr
Qenn_fr
…boylu kızlar Cinsel manada hayatınızı etkilecek bir durum olduğunu düşünmüyorum boy farkının. Siz kendi kararlarınızla ve arzunuzla ilişki ve cinsel birliktelik yaşamadıktan sonra diğer konuların etkisi olmaz.
yanıtlandı
10 ay5 Cevaplar2058 defa okundu

evli bir erkekle cinsel ilişki yaşadım kafam karmaşık

Soru
Gayesu
Gayesu
sizde yaşadıkça bu karmaşık düzen içinde kendinize bir rota çizmeye çalışırsınız, lakin şartlar o kadar çabuk değişir ki sizde hiç farkında olmadan bir anda kendinizi fırtınanın içinde bulursunuz.
yanıtlandı
6 ay8 Cevaplar1070 defa okundu

kadınlar cinsel yaşamlarının mahrem kalmasına dikkat eder mi

Soru
saklibilgi
saklibilgi
…anlatan kızlar kadınlar ilişkilerini anlatırmı kadınlar seks konuşurmu kadınların cinsel yaşamı seks konuşan kızlar Anlatan vardir illaki @Murat06 selamlar, genelde toplum içinde… …olmadan herkesle aynı eylemi yapma çabasında olan bilinç altının boş bulunması ile farkında olmadan, iç dünyasında bu yapılmaması gerek şeyi normalize ederek sıradanlaştırır…
yanıtlandı
8 ay3 Cevaplar618 defa okundu

neden bu sorunu yaşıyorum

Soru
adapozik
adapozik
farklı yerde sevişin, farkı pozisyonlar, farklı kıyafetler deneyin, hatta farklı roller, farklı fantaziler farklı cinsel oyuncaklar, farklı hayaller kurarak cinsellik yaşayın.
yanıtlandı
1 sene2 Cevaplar826 defa okundu

sevgilimle cinsellik yaşayamıyoruz sorunlarımız var

Soru
Gokhan
Gokhan
gerçi zaten siz tüm bunların farkındasınız soruları sorup yine kendiniz cevaplamışsınız, tedaviye desteye bir çok şeye ihtiyacı var, öyle ki sizin de yaşam enerjinizi emip tüketecek bu sebeple size de bolca bu enerjiden gerekecek.
yanıtlandı
6 ay3 Cevaplar1751 defa okundu

evli bir adama aşık olup cinsel birliktelik yaşadığımızı eşi öğrenmiş

Soru
tiamogym
tiamogym
36 yaşında eşinen ayrılmış bir bayanım. farkındasınız da bile bile evli adamla birlikre olup hal aşk hayalleri kuruyorsunuz. hikayeniz burada noktalansın, yaşananlar size ders notları olarak referans göstersin. uzunca yazmaya gerek yok, zaten sizde farkındasınız hata olduğunun.
yanıtlandı
2 sene1 Cevap1321 defa okundu

vajinismus terapisini tamamlayamadık

Soru
muallime
muallime
28 yaşında 2 aylık evli bayanım. bu sorundan vajinismus yüzünden eşimle yarım bile olsa cinsel birliktelik yaşayamadım. …tamamlayamadık @muallime vajinismus vajinismus tedavisi vajinismus terapisi öncelikle farkındalık iyi bir şey.
yanıtlandı
2 sene2 Cevaplar1045 defa okundu

orta yaş sendromunu erkek için bir çöküş mü yoksa bir geçiş dönemi mi

Soru
recep-altun
recep-altun
bir nevi ergenlik döneminin yaşlılık versiyonu gibi @erotic-girl tamda dediğiniz gibi çalıştığım şirkette biri var adam tam psikolojik sorun yaşıyor.
farkı
yanıtlandı
7 ay5 Cevaplar492 defa okundu

yaşa göre penis değişir mi

Soru
prensess
prensess
açıklamak gerekirse şöyle ki erkekler belirli bir yaşa kadar hızlı büyür ve boylanırlar işte bu süreçte de aynı şekilde penis gelişimi devam eder.
farkı
yanıtlandı
10 ay1 Cevap3534 defa okundu

sürtünerek mastürbasyon ileride cinsel sorunlar yaşatırmı

Soru
Memo
Memo
Bu şekilde mastürbasyon yapmam ileride cinsel hayatımda sorunlar yaşatır mı? sözün özü kendinize farklı şekilde öğrettiğiniz her şeyde sorun yaşarsınız.
farkı
yanıtlandı
6 ay4 Cevaplar2878 defa okundu

yaşlanınca cinsel birliktelik biter mi

Soru
yorgunadam
yorgunadam
günler hızlı geçiyor yaş oldu artık 60. son yedi yıldır birçok cinsel sorun yaşıyorum.
farkı
yanıtlandı
2 sene1 Cevap1331 defa okundu

yaşlı kadınlarda genç kızlar gibi azgın oluyorlar mı

Soru
Murat06Murat06
Feysden yaşı 60 olan bir kadın esi 3 yıl önce ölmüş bana; "Genç kızken nasılsam simdi de öyle azgınım her gün canim seks istiyor.
farkı
yanıtlandı
Murat06 8 ay6 Cevaplar1646 defa okundu

ileri yaşta cinsel isteği arttırmak için ne yapılabilir

Soru
elaela
elaela
selamlar benim diyeceğim şu ki 57 yaşında bayanım eşimse 54 yaşında. aksine hayatın bir döneminde anlamsız şekilde yükselişlerde yaşayabilir.
farkı
yanıtlandı
2 sene1 Cevap1062 defa okundu

evlenmeden cinsellik yaşamaktan kaçınıyorum

Soru
adanaomer
adanaomer
birde cinselliği yaşamın odağına koymayın, cinsellik dünyadaki ödülünüz olmadığı gibi, dünyaya gelme yaşama sebebiniz ve görevinizde yine cinsellik değildir.
farkı
yanıtlandı
5 ay3 Cevaplar404 defa okundu

genç yaşlarda cinsel performans için macun kullanımı

Soru
AzerBulbul
AzerBulbul
22 yaşında bir erkeğim. Kız arkadaşımla nadiren baş başa kalabiliyoruz ve ilişkiye girerken bir problem yaşamak istemiyorum.
farkı
yanıtlandı
6 ay2 Cevaplar615 defa okundu

anal ilişki yaşayınca bekaret kaybedilmez

Soru
seksillaseksilla
…anal ilişki yaşayınca bekaret kaybedilmez @seksilla anal ilişki yaşamak anal ilişki yaşayan kızlar anal seks anal yapan kızlar analdan bekaret bozulurmu bekaret nasıl kaybedilir… ilerleyen zamanlarda işe bu benliğimizi kaybede kaybede farkında olmayız ama kendimizi de değersizleştiririz.
yanıtlandı
seksilla 8 ay8 Cevaplar1016 defa okundu