Soru
…olmadan hayat geçer mi evlenmeyi düşünmüyorum kendimi mutsuz hissediyorum olgun yaşta yalnız kalmak ruhsal problemler uzun süredir cinsellik yaşamıyorum yalnız erkekler yalnız yaşayan bir sürü insan var, cinsellikten uzak hiç seks yaşamayan bir sürü insan var, hiç evlenmemiş üstelik evlenmek istemeyen de bir çok insan var.

Soru
Hep abaza kılıklı bakımsız erkekler geliyor, ciddi birini bulmak için arkadaşlık sitelerine güvenebilir miyim Gencim güzelim yalnızım @hardor arkadaş arıyorum arkadaşlık siteleri sevgili arıyorum yalnız bayanım Merhaba, bu tip sorular çok geliyor.

Soru
yalnız nereye dokunsam onu nasıl zevkten delirtecek şekilde uyarabilirim çok bilgi sahibi değilim. …azdırıcı mesaj nasıl yapılır cinsel masaj erkeği azdıran masaj erkek erojen bölge erkeklerin erotik bölgeleri erotik masaj eşime masaj yapacağım kocama zevk veren masaj…

Soru
pek çok ünlü erkek yaşları bayağı bir ilerlemiş olmasına rağmen genç güzel bayanlar nasıl oluyor da bu erkeklerle evleniyorlar. @ddd genç kız genç sevgili olgun erkek olgun sevgili yaşlı ve genç çiftler merhaba, yalnızlık sizde biraz stres ve gerilime sebep olmuş.

Soru
neyin anlaşmızlığı bu, bak ben yanlızım güne yalnız uyanıyorum, uyanınca aşkım deyip arkadan sarılan, yanağıma bir opücük konduran biri yok yanımda. bu arada soruya cevap vermeyi unuttum, genelde erkekler sabahları ereksiyonda uyanır ve istekli olurlar.