Soru
Kayganlaştırıcı aramıyorum oral kullanıma uygun masaj yağı … diyorsunuz, adı üzerinde masaj için, genelde bunlar bitkisel yağlardan yapılır içinde e-vitamini parfüm falan içerir … kayganlaştırıcı aramıyorum demişsiniz, aksine oral uyumlu olarak sadece su bazlı kayganlaştırıcı bulabilirsiniz, hatta aromalı olanlarda var, ama bunlar masaj kremi değil kayganlaştırıcıdır.
yanıtlandı
9 ay3 cevap963 okuma

Soru
…kaydırıcı jel kaydırıcı krem kaydırıcı yapmak kayganlaştırıcı yapmak ya en kolayı en maliyetsiz formül sevgilinin vajinasını yalaman böylece herşey çözülmüş olur @jelabi-baby Bebe yağı da aynı işi görüyor, daha ucuz. yağ bazlı ürünler hem kayganlığı azalıyor hem de cilt tarafından emiliyor, üstelik oyuncak yada prezervatif kullanırken bunlara zarar verebiliyor.
yanıtlandı
8 ay5 cevap3683 okuma

eğer daha yeni başlıyorsanız boşlama denetimini öğrenme antrenmanlarına baştan böyle olur sonraları bünye alışır düzene girer @extory_3131 Suni vajina için kayganlaştırıcı olarak bebek yağı kullansak problem olur mu? lakin dediğiniz bebe yağı, zeytin yağı, bitkisel yağlar, kimyasal petrol bazlı yağlar oyuncaklara zarar verir. sözün özü oyuncakta asla bebe yağı kullanmayın, sadece su bazlı kaydırıcı kullanın.
Devamını Oku