Soru
…arkadan seks aynı anda önden ve arkadan cinsel hastalıklar cinsel ilişkide dikkat edilecek hususlar cinsel sağlık önden seks yapmak prezervatif kullanmak ters ilişki vajinadan seks vajinal ilişki vajinaya bakteri bulaştırmak aslında bunun söylenmesinin sebebi bakteriyel enfeksiyonlara sebep olmamak için.

Soru
En son yaşadığımız cinsel ilişkide penisimi vajinadan çıkaracağım sırada gaz çıkarır gibi ses geldi dikkatim dağıldı ve birden seksten igrendim Vajinadan çıkan garip ses @Kuzgun vajina vajina sarkması vajinadan çıkan ses ah şu gençler daha çok deneyim sahibi olmanız gerek.

Soru
vajinadan olmadan boşalamazsın öyle diyorum hayır tam ben orgazm olacakken sen bırakıyorsun zevkim kaçıyor diye kızıyor. Aslında kendinü okşayarak klitoral orgazm oluyor, sen burada haklısın ama anal seks onu tahrik ediyor. her birey anal seksten aynı hazzı ve zevki almaz.

Soru
…acırmı anal sex itiraf anal sex öncesi temizlik nasıl yapılır anal zevk sex arkadan anal sekste asıl mesele erkeğe kalıyor, erkek çok yavaş davranacak, şevkatli olacak, ısrarcı… önerim kesinlikle prezervatif kullanın hastalık riski yüksek özellikle erkekler için tehlikeli, bide analdan vajinaya, vajinadan anala geçiş yapmayın.

Soru
…bayramlar 1 yıldır evli çiftiz eşim gebelikten korunma için hap kullanıyor seks esnasında birkaç dk sonra ben boşalıp rahatlıyorum içinden çıkarmadan yapmaya devam ediyorum eşim zevk alamadığını boşalamadığınız söylüyor uğraşmaktan bende yoruluyorum penisim inip vajinadan çıkıyor sonra gidip yıkanıyoruz eşimde nasıl bir sorun var orgazm…

Soru
cinsel ilişki sırasında penisim iniyor @gerard39 ilişkide ereksiyon kaybı oluyor ilişkide penisin sönmesi penis vajinadan çıkıyor penisim iniyor penisim yumuşuyor peniste ereksiyon kaybı sekste ereksiyon kaybı sert kalamıyorum penisim çabuk iniyor sertlik kaybı sevişirken penisin sönmesi yaş epey ilerlemiş, birde uzun…