Soru
En son yaşadığımız cinsel ilişkide penisimi vajinadan çıkaracağım sırada gaz çıkarır gibi ses geldi dikkatim dağıldı ve birden seksten igrendim Vajinadan çıkan garip ses @Kuzgun vajina vajina sarkması vajinadan çıkan ses ah şu gençler daha çok deneyim sahibi olmanız gerek.
yanıtlandı
3 sene1 cevap3389 okuma

Soru
…rağmen kapma ihtimalim varmı vajinadan sperm gibi akinti gelmesi @2002ileada vajina sulanma vajinadan sperm vajinal akıntı vajinal hastalık vajinal sıvı vajinam çok sulu merhaba… lakin sizin acele ile hemen toparlanmanızdan bizim anladığımız sizin orgazm olup doyuma ulaşamamış olmanız.
yanıtlandı
1 sene2 cevap1850 okuma

Soru
orgazm olma ve zevk alma işlevinde garanti sağlar mı ya orgazma yardımcı olur mu hem vajinada hemde meme ucunda kullanılan vibratörlerle orgazm garantisi sağlar mı @alpha-woman … anladığım pek çok vücut noktanızdan zevk almak istiyorsunuz @kurt_like @kurt_like orgazmla ilgili düşüncelerim değişti geçen günlerde bir pornocu kadın o kadar zevk alıyordu ki …
yanıtlandı
1 sene9 cevap2142 okuma

Soru
Merhaba, daha önce hiç ilişkiye girmememe rağmen vajinamda şişlik var normalde orgazm olduktan hemen sonra duzelirdi ama hâlâ aynı. tamam istekli olunca bazı dönemler vajinada sulanma kabarma yada mast yaparken yanlarda şişme oluyor ama bir süre sonra bunlar geçiyor iniyor.
yanıtlandı
1 sene4 cevap1148 okuma

Soru
…mastürbasyonda kan geldi parmağımda kan vajina kan vajinada kanama vajinada tahriş merhaba, kesin olarak bir sonuca ulaşmak zor ancak ihtimaller arasında daha çok sürtünme sırasında tahriş olma, genital bölgede fark edilmeyen travmalar, mantar enfeksiyonları, bazen de orgazm sırasında yada öncesinde oluşan refleks kasılmaları ile rahimden…
yanıtlandı
1 sene3 cevap574 okuma