Vajinaya kondom veya dildo kaçarsa nasıl çıkarılır ?

Bunların başında gelen faktörlerden bir tanesi de prezervatifin haznede, vajina içinde kalmasıdır. Ayrıca meninin kondom içine boşaldıktan sonra cinsel ilişkinin çok uzatıldığı ve buna bağlı olarak ereksiyonun azalıp, penisin daha gevşek duruma geçtiği esnada prezervatif vajina içinde kalabilir.
Devamını Oku

Soru
…olur klitoris orgazmı klitoris orgazmı ile vajinal orgazm farkı klitorisimin ellenmesinden çok sevk alıyorum orgazm için erkeğin ne yapması lazım penis içindeyken vajinal orgazm yaşanır mı vajinal orgazm yaşadığımı orgazm hangisi boşverin siz o boşalması bu boşalması, asıl mesele sizin cinsellik hakkında daha bilginiz olamdan seks yapmaya…

Soru
tabi peniste vajina içinde iken spermlerin rahim kanalına doğru akışı ve yumurtalara ulaşmasında kolaylaştırıcı etki olur. bunun dışında yine çocuk istemeyenler ciddi korunma yöntemi ile korunmuyorlarsa penis prezervatifsiz olarak vajina içinde kaldı sürece gebelik ihtimali daha da artar.

Soru
…cinsel ilişkiye girmede zorluk ilişkide canı yanmak kendiniz cinsel ilişkiye hazır hissetmeme sevgilimle ilişkiye giremiyoruz vajina içinde kist vajinada acıma vajinada anatomik sorunlar vajinal kuruluk vajinal tahriş vajinismus kızda vajinismus sendromunun ilk bşalangıç emareleri ortaya çıkıyor.