Vajinaya kondom veya dildo kaçarsa nasıl çıkarılır ?

Bunların başında gelen faktörlerden bir tanesi de prezervatifin haznede, vajina içinde kalmasıdır. Vajina içinde bir şeylerin kaybolabileceği iddiası, sık duyulan efsanelerden birisidir.
kist
Devamını Oku

Soru
…cinsel ilişkiye girmede zorluk ilişkide canı yanmak kendiniz cinsel ilişkiye hazır hissetmeme sevgilimle ilişkiye giremiyoruz vajina içinde kist vajinada acıma vajinada anatomik sorunlar vajinal kuruluk vajinal tahriş vajinismus kızda vajinismus sendromunun ilk bşalangıç emareleri ortaya çıkıyor.
yanıtlandı
3 hafta4 cevap348 okuma

Soru
… yıldır korunmasız olarak ilişkiye giriyoruz fakat bu süreç içinde eşim hamile kalmadı vajinasının içine bosaldigim zaman spermler … vajinadan akan spermler vajinaya boşalma selamlar, öncelikle vajinadan spermlerin dışarıya akması normal, sadece bir kısmı içeriye … kanallarda tıkanma, kist, düşük kaliteli yumurtlama belki erkekte spermlerde…
yanıtlandı
1 sene2 cevap1122 okuma

Soru
@erotic-girl merhaba, bazı kişilerde fiziksel sorunlar olabilir, vajina içinde yapışma, kist, doku bozuklukları, istemsiz kas spazmı benzeri ilişkiye giymeyi imkansızlaştırabilecek vajinismus gibi psikolojik rahatsızlıklarda olasıdır.
yanıtlandı
12 ay8 cevap1874 okuma