Soru
tamam seks yapmayı penisi içine sokmayı seviyorlar zevk alıyorlar ama erkekler vajina yalamayı neden sever neyi çekici erotik çıldırtıcı geliyor onları anlaşmış değilim. vajina yalama da herkesin yapacağı ya da seveceği bir şey değil.. çünkü ön sevişme de en çok etki eden şey bence vajina yalama..

Soru
yalamak oral ilişki oral seks oral yapmak vajina deliği yalama ve okşama vajina yalamak vajina yalamak sağlık zararı vajina yalamanın faydaları vajinasının yalanmasından kızlar hoşlanırmı yalamayı seven kızlar sonuçta erkekler nasıl ki oral yaprırmaktan hoşlanıyorsa aynı şekilde bayanlarda hoşlanır.

Soru
vajinasını emmek kızlar soruyor vajina yalamak kızlar vajina yalamayı severmi vajina yalama teknikleri vajina yalamak sağlık vajina yalamanın faydaları kendi penisini ağzına alan erkek gördüm ama kendi vajinasını yalayan kız ne duydum nede gördüm @kuvars21 Kendi penisini yalayabilen biri olarak ne kadar zorlandığımı iyi bilirim….

Soru
…yapılır @deli_meli anal yalama kızın vajinasını yalama oral seks oral seks teknikleri sevgilimin vajinasını nasıl yalarım vajina deliği vajina nasıl yalanmalı vajina yalama vajinanın içi vajinanın neresi yalanır acemilik böyle birşey, kız fenaymış sizi süt dökülmüş kediye çevirmiş, o dökecek siz yalayacaksınız.

Soru
vajina üzerine çikolata döküp yalama fantazisi @fantasyboy007 am yalama oral seks oral seks fantazileri oral seks teknikleri vajina nasıl yalanır vajina neresi yalanır vajina yalama vajina yalama teknikleri vajina yalamak zararlımı vajinaya çikolata dökmek Dediklerin dışında birsey dökmede zarari olmaz.

Soru
Bir yıllık evli bir çiftiz eşim benden sevişirken vajinasını yalamamı istiyor onu zevkin doruklarına çıkarmak için ilk sevisme başlayınca mı yoksa daha ilerki dakikalarda mı yapmalıyım. genelde vajina yalama dediğiniz oral seks cinsellik başında icra edilir.

Soru
…ilişki yaşamamış kişilersiniz oral seksi denemek bence yersiz birşey olur neden bur konuya saplandınız anlamsız geldi bana @happy-derya ilk gecede gerdekte vajina veya penis yalama yani oral yapmak biraz ekstrem bir durum evliliğinizin ilerleyen günlerdinde deneyebilirsiniz @jelabi-baby Merhaba Sevgili Kardeşim, Seksi ilk defa yapacaksanız…