Soru
İdeal uzunluk ne olmalı penis büyüklüğü @ella_riva kadına kaç cm yeter kızlar kaç cm ister kızlara kaç cm yeter penis boyu penis ideal kaç cm penis ideal ölçüsü penis ideal uzunluk penis kaç cm penis ne kadar olmalı Bence bu soruyu bu siteye yazmadan önce diğer cinsel sağlık sitelerine de bakmışsındır.
yanıtlandı
1 sene11 cevap4428 okuma

Soru
…bir sevgilim var eğer uzun olduğu için acıyorsa nasıl davranmam gerek çünkü onuda kaybetmek istemiyorum tşkler kadına kaç cm acı verir @askselim33 kaç cm alabilir kadınlar büyükmü sever kadınlar kaç cm ister kızlar büyükmü sever kızlar kaç cm ister penis kaç olmalı vajinaya kaç cm girer büyük penisli erkekleri kadınlar seviyor fakat…
yanıtlandı
1 sene6 cevap41312 okuma

Soru
kadınlar titreyerek anal orgazm olurmu @wartone-tex anal orgazm anal orgazm mümkünmü anal orgazm nasıl olur anal orgazm yöntemleri titreyerek orgazm olan kadınlar titreyerek orgazm olan kızlar merhaba, evet biraz uzun olsa da hikaye tadında gayet keyifle okunuyor, bir bakmışsın yazının sonu gelmiş.
yanıtlandı
2 sene2 cevap3630 okuma

Soru
Nasil hissediyosaniz oyle @Murat06 Kadınsı bir ruha sahipsin.Karşı koymamak en güzeli,mutluluğa bırak kendini @SissyAda Bende uzun zamandır giyiyorum musait olduğumda evde ve seviyorum giymeyi @Canla Bende kadın kıyafetleri giymeyi çok seviyorum özellikle külotlu çorap giydiğim zaman aynaya baktığımda hayaller alemine dalıyorum.
yanıtlandı
9 ay10 cevap1807 okuma

Soru
@Marcus kız doğru diyor, kadınlar hep uzun süreli doyum istiyorlar. şuda bi gerçek kafadan sallamıyolar atmasyon değil, cidden uzmanlarında dediği bu kadınlar uzun süre cinselliğe ihtiyaç duyarlar diyor. gerçek erkek uzun süre kadına zevk veren, hatta kadını birkaç defa orgazm edebilen asıl üstün güçlü erkektir.
yanıtlandı
6 ay67 cevap205683 okuma

Soru
…geliyo ama iş mastürbasyona gelince bi heyecan felan olmuyo o kadar çok yapınca insan farklı şeyler arıyo gerçek manada bir kadınla olmak ya da mastürbasyon yapacaksanda değişik fanteziler düşünesin geliyo, biraz uzun yazdım ama kendi hislerimi ve düşüncelerimi sizinle paylaşmak istedim.
yanıtlandı
1 sene10 cevap2196 okuma