Soru
…lazım sonra kocamın sevgilisi var başka kadınlara bakıyor kocam benle ilgilenmiyor diye ağlayıp duruyorsunuz @kurt_like merhaba, öyle bir üslup ile yazılmış ki sanki uzun süre erkek ilişkiye giremezse sonunda patlar, kadını kolundan tutup yatağa fırlatıp zorla üstüne çıkar gibi bir cevap yazılacakmış gibi duruyor.
yanıtlandı
1 sene7 cevap4286 okuma

Soru
…sahip değilsiniz nasıl uzun yıllar sürebilir ki yani evli olan birini düşünün cinsel ilişki olmadan nasıl devam edebilir ki ne kadar devam edebilir cinsel ilişki olmadan nasıl uzun yıllar sevgili kalabiliyorsunuz @osmann aşk için cinsellik gereklimi cinsellik olmadan sevgili kalmak elle tatmin olmak evlilik öncesi cinsellik gerçek aşk…
yanıtlandı
4 ay7 cevap816 okuma

Soru
Sanki birbirimizden koptuk eski günlerimi özlüyorum sizce heyecanimizi yeniden inşa etmek için ne yapmalıyım Uzun bir ilişkiden sonra monotonlaşan seks @lutta cinsel istek azalması cinsel isteksizlik cinsel tatmin cinsellikte monotonlaşma bu tip sorular çokça geliyor ve ben sanırım aynı cevabı yazıyorum.
yanıtlandı
3 sene1 cevap2065 okuma

Soru
…durum oluşmuş fakat korkulacak birşey yok spor yaparken biraz abartmışsınız da vücudunuz ağrıyormuş gibi düşünebilirsiniz @cd-hulya Özlemle hasretle yapmışsınız ilişkide uzun sürünce bu kez üst üste ara vermeden yapınca ağrı acı olabilir @Hizarci selamlar, seks esnasında biraz fazla sürtünme ve temas yaşadıysanız vajinal gölgede ve…
yanıtlandı
8 ay4 cevap852 okuma

Soru
erkek arkadaşımın ilişkide geç boşalma sorunu @Ozgnhsb boşalmada zorluk geç boşalma ilişkide boşalamıyorum ilişkinin uzun sürmesi orgazm olamıyorum peniste haz kaybı seks çok uzun sürüyor sekste zevk alamamak Yapabileceğin tek bişey var daha tahrik edici şeyler deneyeceksin.
yanıtlandı
1 ay4 cevap570 okuma

Soru
…tahriş çok fazla seks yapmak ilişki süresi ne kadar olmalı ilişkiyi kısa tutmak kasıklarda ağrı kocamı nasıl daha çabuk boşaltırım performans için ne kullanmalı seks yapmaktan tahriş sekste yorulmamak için takviye uzun süre seks yapan erkekler vajinal acıma ne yapsın adam uzun süre yaşadığı cinsel özlemi birde üstüne haplanıp…
yanıtlandı
4 ay5 cevap1283 okuma

Soru
Kız arkadaşımla cinsel ilişkiye girmeye çalıştığımızda 2 parmağım tamamen giriyor ancak penisim girmiyor ve parmağım girdikten sonra kan da gelmedi ne yapmalıyız? ki zaten böyle tedaviler çok uzun süreli çok seanslı olur.
yanıtlandı
1 sene8 cevap2283 okuma

Soru
6 yıllık ciddi bir ilişkim var, kendisi 35 yaşında. Nadiren haftada 2, genelde de 3 sefer ilişkiye giriyoruz. Dört yıldır filan ilişki sıklığı bu şekilde. Belki ön sevısmeyı uzun tutarak veyahut baska yollar ile niceliği değil ama niteliği arttırarak bu açığı kısmen kapatabilirsiniz.
yanıtlandı
6 ay12 cevap1321 okuma