Soru
yinede her şeye rağmen bakteriyel enfeksiyonlar için çok fazla risk içerir. vajinadaki bakteriler ağzınıza boğazınıza ve midenize kadar gidip yerleşebilir. @evatodr Bence her kız zevk alır.Ayrıca gerçekten de insanın canı yalamak istiyor.Sen yalamanın tadını çıkarırken,o sırada kız zevkten uçar.
yanıtlandı
2 ay7 cevap1837 okuma

Soru
…yutmak mı yani swallowing mi yapmak mı daha kolay yoksa cimcif mi tercih ederler bir kıza cimcif yaptıktan sonra erkeğin menisini yalamak ve yutmak isterler mi kızlar oral seks yaptıktan sonra döl yutmak mı cimcif mi tercih ederler @monncat cimcif mi döl yutma mı döl yutma döl yutmak zararlımı kızlar döl yutarmı oral yapan kızlar döl yutuyor…
yanıtlandı
2 sene2 cevap4752 okuma

Soru
Bu ne kadar doğru, yalamak bir hastalık oluşturur mu ve önemlisi kadınlar bundan haz alıyor mu ? herşey bir yana yalamalı oral fantaziler çok riskli, her türlü bakteri, mikrop, virüs, mantar ağızdan cinsel organa, birde tam tersi cinsel organdan ağıza geçiyor.
yanıtlandı
3 ay6 cevap1616 okuma

Soru
yalamak istiyorum ama sadece dilimi değdirebiliyorum @kolayja kendi penisini yalama kendi yüzüne boşalma kendine oral yapmak kendine sakso çekmek penisimi yalamak istiyorum merhaba, internette viral video ile başlayıp herkesin ilgisini çekip merak uyandıran kendi penisini yalama efsanesini fiziksel olarak yapması zordur.
yanıtlandı
1 sene4 cevap7389 okuma