Soru
swinger deneyimi @denizalara arkadaşa tavsiye vermek ayrılık tavsiyesi çift değiştirme eş değiştiren çiftler eş değiştirme nedir eş değiştirme seks pişmanlık yaşamak swinger çiftler swinger grup yapmak pişmanlık swinger iğrenç ve ahlaksızca swinger yapanlar swinger yorum bu gibi teklifler gerçekten bir kadın için aşağılayıcıdır.

Soru
swinger zararları Ne desem bilemedim şimdi.Bu swinger dediğin yapılan başlı başına bir hata … eşini tanıyan sensin ve senin hayatın sen karar vericeksin.Ancak siz olsanız ne yapardınız diye soruyorsan … Bu swinger dediğin olayı bizim ülkemizde yapılmasını beklemezdim.Yabancılarda dini imanı olmayan boynuzu büyük ,geniş insanların yaptığı iğrenç bir durum…
ahlaksızca

Soru
…dönemlerde eşimle çok fazla cinsel ilişki ve çok fazla değişik fantezi denedik bir ara… …karım grup istiyor swinger çiftler swinger grup swinger yapmak toplu seks üçlü seks karınız… nasıl kocasın yazıklar olsun, hiç tasvip etmiyorum böyle iğrenç ilişkileri.
ahlaksızca

Soru
Bir bayan tarafından straponla becerilmek erkeğe gerçekten zevk verirmi acaba. ancak son bir yıldır bu konu swinger çiftler arasında çok dile getiriliyor. …çok ilginç gelse de, yine bir çoğuna ıyk iğrenç diyebilecekleri durumlar söz konusudur…
ahlaksızca

Soru
…alabiliyorlar, bazen 2 çift bir araya gelip swinger fantazisi yapabiliyorlar. Veni_vidi_vici grup yapmak iğrenç bence bu düşünceden vazgeçin @Orhan sapık eski erkek arkadaşım gibi aids kapında görün gününzü bakalım hala zevk alacakmısınız.
ahlaksızca