Soru
Erim Güven Kadınlarda da erkeklerde sürtünme ile orgazm olunabilir. Genel olarak derin vajinal ilişkiler yaşanılması istenmediği durumlarda, organlar birbirine sürtünme sağlayacak şekilde ya da oral ilişki şeklinde sürtünme ile orgazm yaşanabilir.
yanıtlandı
2 sene2 cevap3613 okuma

Soru
sevgilim domalarak anal seks yapmak istiyor @melami anal acırmı anal ilişkiye girmek arkadan seks domalarak analdan girmek domalarak seks erkek arkadaşım arkadan yapmak istiyor penisi anüse sokmak sevgilim popoma girmek istiyor sürtünerek boşalma sürtünme ile seks burada bize soracak birşey yok, karar tamamen senin.
yanıtlandı
1 ay8 cevap1060 okuma

Soru
eskiden sevgilimle sürtünme yapardık öyle boşalırdık. tabi şimdi bir başkası ile evlendim. üstüne bolca adaptasyon sorunları ve en sonunda başaramama korkusu ile performans endişesi ekleniyor.
yanıtlandı
1 sene6 cevap9272 okuma

Soru
…ayrıca böyle bi durumda kalma ihtimalim varmıdır erkek arkadaşım vajinamın üstüne boşaldı @xderginm gebe olabilir miyim gebelik testi hamile kalırmıyım hamilelik testi sürtünme ile gebelik vajinamın üstüne boşaldı merhaba, bildiğiniz gibi ciddi ve etkili şekilde korunmadan yaşayacağınız tüm ilişki ve eylemlerde gebelik ihtimali vardır, bu…
yanıtlandı
1 sene2 cevap2858 okuma

Soru
…işlev sorunları erken boşalma iktidarsızlık istemsiz boşalma penis kalkmadan boşalmak penis sertleşmeden boşaldım penisin üzerine oturunca boşlama seks yapmadan sürtünme ile boşlama bu durum genelde erken boşalma sorunu olan erkeklerde çok görülür, zamanla cinsel işlev sorunlarına işaret edebilir.
yanıtlandı
3 ay4 cevap744 okuma

Soru
kayganlaştırıcı krem vajina üstündeki spermleri öldürürmü @Selin13 kaydırıcı ile seks yapmak kaydırıcı krem kaydırıcı kullanan kızlar kayganlaştırıcı ile vajina üstüne sürtünme kayganlaştırıcı krem sperm vajina üstüne boşalma merhaba, piyasada çok farklı içerikte bileşenlerden oluşan kayganlaştırıcılar mevcut.
yanıtlandı
2 sene4 cevap2132 okuma

Soru
… yeterli doyuma ulaştığı vakit hala boşalamamış bir erkek hala vajinada gel-git yapması sürtünmeden dolayı kadına acı verir dediğiniz gibi bu durumda erkek bilerek boşalmayı geciktiriyorsa … Hizarci sevgilinizin konsantrasyon eksikliği olabilir, belki bilemiyorum ama yaşınız biraz ilerlemiş olabilir buna bağlı olarak haz kaybı yaşıyordur.
yanıtlandı
8 ay4 cevap1555 okuma

Soru
…nasıl gider kıyafetsiz çıplak seks kızlık nasıl bozulur ön sevilme ile orgazm olmak penisi vajinaya sokmadan zevk almak penisi vajinaya sürterek orgazm sokmadan üstünden sürtünmek sürterek cinsel ilişkiye girmek sürtünerek boşalamamak sürtünerek orgazm sürtünerek sevişme sürtünme bekarete zararlımı Surtunme eğer cinsel organlar üzerinde…
yanıtlandı
3 hafta3 cevap438 okuma