Soru
…arzular cinsel hayat cinsel ilişki cinsel isteği bastırmak cinsel istek cinsellik düşünmek ilişkiye girmek mastürbasyon yapmak seks düşünmek sürekli cinsellik bence biriyle ilişkiye girmeden önce masturbasyonu azaltın hatta tamamen bırakın.
arzusu
yanıtlandı
11 ay5 cevap990 okuma

Soru
…ara cinsel ihtiyaçlarını nasıl karşılıyorsun yani mastürbasyon yapıyor musun diye diye sorduğumda hiç böyle bir şey yapmadığını ona anlamsız geldiğini hatta masturbasyon… yoksa mastürbasyon illaki sürekli yapılması gereken, yapılmadığında insanın çatlayacağı bir şey değil.
arzusu
yanıtlandı
1 ay6 cevap1181 okuma

Soru
… tanıtıyorum ve orda ki erkeklerle chatlaşiyorum mastürbasyon yapıyorum ama boşaldıktan sonra pişman … gelicek mi diye gelmeyince mutlu oluyorum ama sürekli yapıyorum illaki patlıyor biyerde ve … …daha beter terlemeye daha çok soğuk su içme arzusu ile karşılaşıyoruz. çözüm ne derseniz çok basit, mastürbasyon yapmayacaksınız, porno izlemeyeceksiniz, cinsel çağrışım yapacak şeylerden uzak duracaksınız, iradenizi kullanacaksınız.
yanıtlandı
1 ay3 cevap452 okuma

Soru
mastürbasyon yapmak @Semra dışarıda elle tatmin dışarıda mastürbasyon elle tatmin olan kızlar farklı yerde mastürbasyon mastürbasyon yapan kızlar sokakta mastürbasyon merhaba… …genellikle bireyler evli olsun yada bekar olsun sürekli aynı şeyi yaşamaktan aynı ortamlarda…
arzusu
yanıtlandı
1 sene9 cevap1899 okuma