Soru
kayganlaştırıcı krem vajina üstündeki spermleri öldürürmü @Selin13 kaydırıcı ile seks yapmak kaydırıcı krem kaydırıcı kullanan kızlar kayganlaştırıcı ile vajina üstüne sürtünme kayganlaştırıcı krem sperm vajina üstüne boşalma merhaba, piyasada çok farklı içerikte bileşenlerden oluşan kayganlaştırıcılar mevcut.
yanıtlandı
1 sene4 cevap2007 okuma

Soru
Spermler vajinadan dışarı çıkıyor @Err-hn eşim nasıl hamile kalır kızı hamile bırakmak vajina içine boşalma vajinadan akan spermler vajinaya boşalma selamlar, öncelikle vajinadan spermlerin dışarıya akması normal, sadece bir kısmı içeriye gider fazla kısım haliyle dışarıya sızacaktır.
yanıtlandı
2 sene2 cevap1231 okuma

Soru
Eğer sperm veya zevk suyu elime bulaştıysa bu şekilde tatmine devam ettiysem vajinaya böyle hamilelik oluşmaz değil mi ? Eğer zevk suyunla birlikte sperm geldi ise, bu sperm elinle canlı şekilde kız arkadaşının vajinasına ulaştıysa ve dokunuşların neticesinde içeriye girdiyse, içeriye girdikten sonra yumurtalıklara ulaştıysa…
yanıtlandı
9 ay4 cevap2864 okuma

Soru
…akinti gelmesi @2002ileada vajina sulanma vajinadan sperm vajinal akıntı vajinal hastalık vajinal sıvı vajinam çok sulu merhaba, sevgilinizle yaşadığınız ilişkiyi çabuk bitiriyorsunuz, zaten iki kat prezervatif kullandığı içinde bunun sperm olması imkansız.
yanıtlandı
1 sene2 cevap1616 okuma

Soru
erkek arkadaşımın spermini yuttum sonra french kiss yaptık ve ardından vajinamı yaladı korktum fakat ertesi gün hapı almaya gerek olmadığını düşündüm 5-10 dakika sonra tuvalete girdim ve enzimlerin ölmesi için limon suyuyla masaj yaptım ve sıcak suyla vajinal duş aldım hamile kalma ihtimalim var mıdır ?
yanıtlandı
2 hafta8 cevap585 okuma

Çoğu kişi cinsel ilişkiden sonra vajinaya giren spermlerden sonra ızdıraplı bir süreç başlar. Erim Güven balayı hastalığı cinsel ilişkide aşırı yanma gerçekleşmeyen hamilelik seksten sonra nefessiz kalma semen alerjisi sperm alerjisi vajina sperm alerjisi Saat gerçekten böyle bişey mi var çok ilginç ilk defa duyuyorum @Laylos
Devamını Oku