Soru
…chastity chastity cage nasıl kullanılır chastity sipariş ver crossdresser giyinme kilit yapımı minimal penis kilidi penis kilidi chastity nerden alınır penisi kilitlemek sissy chastity sissy erkekler uygun fiyata penis kilidi olmaz evdeki malzemelerle falan kilit çıkmaz yapamazsın.

Soru
@sissy-m En güzeli arkaya dogru kıvırmaktır diye düşünüyorum , bunun için kulotlar var diye biliyorum foto vs cekerken ayakta olursanız en güzeli arkaya kıvırmak @cdmelis3407 penise eziyet etmek istemiyorum diyorsan tucking kullanmak en iyisi penisi yapıştırmak gibi çağ dışı işlem yapmayın @Kadirr

Soru
Arkadaşlar son zamanlarda internette gördüğüm videolarla aşırı merak duygusu oluştu, kendi penisimi kendime nasıl sokabilirim diye. @sissy-m internette bu güne kadar okuduğum en çılgın soru. şşştt kız @sissy-m çok tatlısın bu arada, keşke senin gibi herkes tatlış olsa demi…

Soru
penisimin küçük olduğunu düşünüyorum. eğer öyle çekmekle uzasa dünyada penisim küçüktü falan diyen erkek kalmazdı, herkeste 25-30 cm beygir şeyi gibi penis olurdu. @sissy-m @sissy gereken cevabı vermiş.

Soru
…crossdresser femboy cinsel fantazi femboy ne demek pasif orgazm penise dokunmadan boşalma prostat masajı prostat uyarımı sissy gay erkek sissy nedir bunda anlamayacak birşey yok, mantık olarak düşününce bile penisi kullanmadan haz odağı prostat olacak şekilde konsantre olup orgazma ulaşmak ve boşalmaktan ibarettir.

Soru
…öpüşmek ve elleşmek dışında bir cinsel deneyimim olmadı ama son zamanlarda mast yaparken penisim tam sertleşmiyor bir kaç gün ara verdiğim zaman sertleşiyor ama doggy pozisyonunda… @sissy-m doğru söylüyorsun bazıları var kadınlara ilgi duyorum diyor ama normal porno izlerken bu kadar uyarılmıyorlar.