Soru
bir erkek neden sürekli böyle hareketler yapar anlam veremiyorum ? …ısırmak meme ucu emmek sevgilim çok azgın sevgilim popomu elledi sevgilim popomu elliyor sevgilim vajinama dokundu sevgilim vajinamı yaladı vajina okşama çok saygısız bir adammış, uyarmana rağman senin istemediğin şeyi ısrarla yapmaya devam etmesi seni önemsemediği…

Soru
… vajina yalamaz oral ilişki oral seks oral yapmak sevgilim vajinamı yalamadı vajina deliği yalama ve … yalamayı seven erkek vajina yalatmayı seviyorum vajinamı yalasın istiyorum vajinasının yalanmasından kızlar … nasıl adammış böyle bu, başkası olsa istemiyorum yapma desende yapacağım die ısrar der … onun dışında siz ona oral seks yaparken zevk alıyorsanız ve onun size yapmaması sizi çok fazla etkilemiyorsa seksten zevk alın.

Soru
O an kocam aklıma geldi vajinamı yalamak okşamak istemiyor. vajinamı çok çirkin buluyorum @pukankie eşim vajinamı beğenmiyor … güzelleştirilir vajina yanakları vajinam çirkin vajinamı beğenmiyorum tablo mu bu hanfendi …
sevgilim

Soru
ilk seks deneyiminde sevgilim çok zorlandı @osmann hangi pozisyon daha rahat olur … hazırlık nasıl yapılır sevgilim penisi alamadı sevgilimle seks yaptık vajinada acıma vajinaya girişte … …istiyorum desede yalan çünkü bilinç altı istemiyor reddediyor.
vajinamı

Soru
benimde kafama takıldı cidden sevgilimin poposu çok güzel aynen kız gibi yuvarlak, bazen erkek arkadaşları ile toplanıyor psde futbol oynuyoruz diyor. hem kaç aydır birlikteyiz bana hiç sulanmadı çok mesafeli çok saygılı duruyor, acaba söylemiyor ama gizli gay olma ihtimali var mı ?
vajinamı