Soru
…kız görünce ani penis sertleşmesi @Sadeceben çok çabuk ereksiyon oluyorum kız görünce hemen azıyorum penis sertleşmesini nasıl engellerim penisim hemen kalkıyor merhaba, bu yazdığınız bir sorun değil, neyi halletmek istiyorsunuz anlam veremedik. …
olmalı

Soru
…anüsüme penisimi sokmak için kaç cm olmalı kendi kendini becermek kendi penisimi popoma nasıl sokarım kendi penisini kendine sokmak kendi penisini yalamak kendini yapmak mümkünmü penis kendine girermi penisi anala sokmak penisi geriye kıvırmak prostat orgazmı… bide tam ereksiyona geçememen lazım, tam sertleşiyorsa kıvrılmaz kazık gibi durur.

Soru
yalnız takmasını beceremedim penisi sokuyorum testisler girmiyor ağırıyor zorlayınca nasıl yapmam lazım, takma tekniği var mı ? penis başını gövdenin içine doğru bastırın, bu arada penis sönük olmalı, ereksiyonda kalkık iken bunu yapamazsınız.
sert

Soru
…sorunu genç yaşta iktidarsızlık iktidarsız erkek nasıl anlaşılır iktidarsızlık tedavisi penis sertleştirici hap penisi sıkıştırmak penisim sertleşmiyor penisim tam kalkmıyor peniste tam sertleşememe sertleşmede zorluk kardesım bişey olmazda sen yine yapma…
olmalı

Soru
sohbet kanallarında erkeklerin sertlesmis penis resimleri göndermesi @muhabbetkusu azdırıcı sözcükler cinsel deneyim cinsel… anormali mi arıyormuşuz, yok daha neler nasıl bir hayal dünyası, yazık bu söylemlerinizden sizin de penis resmi attığınız düşüncesine kapıldım. yapmanız gereken bundan sonra sadece yazışmalı yerlere girmek olmalı.

Soru
… araştırdım en ideali plastik olanları hem penise ağırlık yapmıyor hemde x-ray cihazlarından metrodan … anlayışına lafım olmaz ancak böyle şeyleri nasıl kullanıyorsunuz? yani penis sertleşecekse sertleşsin bunu aparatlarla engellemek bana mantıksız geliyor. ben penisimin sertleşmesini engellemeyi genelde sevmem.
olmalı

Soru
… erkeklerde sertleşme sorunu dogal yollarla nasıl tedavi edilir erkeklerde sertleşme sorunu için … çözümü nedir eşimi mutlu edemedim eskorta gittim penisim kalkmıyor psikolojik sertleşme sorunu sertleşme sorunu başarısızlık korkusu tam sertleşemiyorum çok fazla faktör var.
olmalı