seks olmadan evlilik devam eder mi

Soru
kumluca-ant96
kumluca-ant96
…devam eder mi @kumluca-ant96 cinsellik olmadan evlilik olurmu erken boşalma sorunu olan erkekler seks olmadan evlilik olurmu seks yapmadan evlilik olurmu seks yapmayan çiftler İlişkinin ilk dönemlerinde gayet normal ama bir yılı bulmuşsa seksoloğa gidin.
yanıtlandı
9 ay8 Cevaplar1058 defa okundu

evlilikte çok seks yapmak zararlımı

Soru
nur_del
nur_del
…gelmiyor hemen dalga geçen laf sokan mesajlar yazıyorlar gerçekten ciddi birşey sordum @nur_del merhaba, evlilikte çok seks yapmak zararlı diye doğrusal bir kuramda bulunmak yanlış anlaşılmaya sebep olabilir.
olmadan
yanıtlandı
7 ay6 Cevaplar998 defa okundu

evlilikte seksin bitme sebebi nedir

Soru
MargucMarguc
…aldatıyormu eşim isteksiz davranıyor eşimde cinsel isteksizlik evlilik seksi bitiriyor evlilikte cinsellik bitti eşinle aranızda cinsel uyumsuzluk yada eşin seks yapmayı sevmiyor da olabilir @espan95 merhaba, zaman içinde insanlar değişir…
olmadan
yanıtlandı
Marguc 6 ay2 Cevaplar779 defa okundu

evlilikte seks oyuncakları kullanmak

Soru
murat1993
murat1993
evlilikte seks oyuncakları kullanmak @murat1993 dildo kullanan çiftler evlilikte seks oyuncakları fantazide cinsel oyuncak oyuncak kullan çiftler realistik penis seks oyuncakları evet biz arasıra kullanıyoruz ve çok mutluyuz tavsiye…
olmadan
yanıtlandı
3 ay7 Cevaplar646 defa okundu

evliliğin uzun sürmesi için cinsellik ve fanteziler şart mı

Soru
oun65
oun65
seks kaç yaşına kadar seks yapılır seks ne zaman biter seks olmadan evlilik Evlilikte cinsellik önemli fakat herkese göre de … bence @erotic-girl merhaba, çok basit düşünülür ancak evlilik bir bütündür, bir çok ayrı parçanın bir araya gelmesi …
yanıtlandı
6 gün3 Cevaplar169 defa okundu

kadın kocası her seks istediğinde kocanısının isteğini yerine getirmeli mi

Soru
is-my-chatlaq
is-my-chatlaq
… dediğinde erkeği geri çevirmek olmazmış geçerli bir bahanesi olmadan bu beni korkutuyor evlilikten ne yapmalıyım kadın kocası … kocanısının isteğini yerine getirmeli mi @is-my-chatlaq erkek seks istediğinde evlilik ortak bir hayat demektir cinsellik yaşanacaksa … zorundadır @kurt_like Her iki yanda toleransli davranmali evlilik denen seyin parcasi bu.
yanıtlandı
8 ay4 Cevaplar806 defa okundu

evlilik hayatımı bitirip boşanmayı düşünüyorum

Soru
KbrsKbrs
…extory_3131 ilişkilerde ten uyumu önemli bir kişi kocasıyla veya karısıyla üç ay gibi çooook uzun süre seks yapmıyorsa o evlilik bir taraf isteyip diğer taraf redederse o ilişki yürümez @love-burcu Uzm.
olmadan
yanıtlandı
Kbrs 4 ay4 Cevaplar458 defa okundu

23 yaşındayım daha önce hiç seks yapmadım

Soru
Hasann97Hasann97
…dayanamıyorum ilk seks olarak kendime uygun beni anlayacak ve bana seksi öğretecek bayan nasıl bulabilirim. …mutluluğu yakalamanın sırrı da burada, cinsellik duygusal bağ olmadan bir süre sonra anlamını yitirir ve haz vermez olur… tavsiye olarak evlilik, eş bulma sitelerine bakın.
yanıtlandı
Hasann97 8 ay12 Cevaplar2051 defa okundu

seksin sonunda kadın boşalmazsa ne olur

Soru
efsane_u55
efsane_u55
…efsane_u55 boşlama sorunları boşlamayan kadınlar erken boşalan erkek orgazm olmadan ilişkiyi bitirmek seks sonunda boşlamak sevgilim boşalamıyor merhaba, cinsellik ve seks birlikte yaşanılan bir deneyimdir, her iki partnerinde bu süreçte…
evlilik
yanıtlandı
6 ay2 Cevaplar1652 defa okundu

Sekste erkeklerin karşılaştığı cinsel problemler neler ?

…kolaylıkla aşabilirken, problem önemsenmeyip  ertelendiğinde evlilikte başka iletişim ve uyum problemleri görülmesi başlayabilir… Seks yaparken eşinin aklından geçenlere odaklanmak yakınlık sağlamaz. …eğiterek geliştirmemiş ve ilkel biçimde hiç bir kontrole sahip olmadan istemsizce boşalır Geri boşalma nedir : Geri boşalma…
Devamını Oku

Evleneceğim kadın ile önceden cinsel olarak her şeyi konuşmak ileride sorun çıkarırmı

Soru
LegolasLegolas
…çıkarırmı @Legolas çiftlerde cinsel uyum cinsel fantazileri anlatmak cinsel konulardan konuşmak cinsel sohbet evlilikte cinsel uyum kızlarla seks konuşmak merhaba, aslında yaptığınız konuşma olayı çok mantıklı.
olmadan
yanıtlandı
Legolas 7 ay4 Cevaplar938 defa okundu

kayganlaştırıcı krem kullanmadan anal seks yapılır mı

Soru
relaxmansercann
relaxmansercann
…konularda evet haklı, ancak kaydırıcı kremler bu kadar kolay uygun fiyatlı ve ulaşılabilir iken, kaydırıcı olmadan anal seks yapmaya çalışmanın ne anlamı var.
evlilik
yanıtlandı
1 sene6 Cevaplar2990 defa okundu

hardcore seks erkeğe nasıl yapılır

Soru
elmas-cansu
elmas-cansu
…güçlü bir erkekle güreş tutmak gerekir @esmerbiri-adnan merhaba, anlam olarak bakılınca hissiz duygular olmadan sertçe seks yapılması anlamını taşır.
evlilik
yanıtlandı
8 ay4 Cevaplar3075 defa okundu

mastürbasyonla boşalırken seks yaparken boşalamıyorum

Soru
alis1981
alis1981
…biriyim, galiba belkide boşalamadigim için sürekli seks istiyorum, bir evlilik yaptım bundan 5 yıl önce ilk zamanlar herşey güzeldi fakat benim bu sorunum artık eşimin seksten kaçmasına ve zamanla aramizin soğumasına yol açtı araya…
olmadan
yanıtlandı
4 ay9 Cevaplar958 defa okundu

Seks yapmaktan sıkılanlar için sıradışı kinky sex nedir ?

Monoton bir seks hayatı sizi seksten ve cinsellikten soğutabilecek kadar sinsi olabilir. …utanarak acaba bunu desem hakkımda ne düşünür tereddütü olmadan doyumluca cinselliğe odaklanılabilir.
evlilik
Devamını Oku

Seks yapmaktan artık daha çok keyif alıyorum

Soru
suskonusma
suskonusma
Çocuklar olmadan önce bu kadar seks ve cinsellikten zevk alamıyordum.
evlilik
yanıtlandı
1 sene1 Cevap497 defa okundu

Barışma seksi nedir, gerçekten işe yarar mı ?

Evliliklerde tutkuyu bir ömür boyu sürdürmek bazen mümkün olamayabiliyor çeşitli sebeplerden dolayı.Ayrıca yatak odası ayrıca seks odasıdır.
olmadan
Devamını Oku

seks yapmaya başlayınca penisim iniyor

Soru
rambo_start
rambo_start
…kaçının yararı olacaktır @Yusuf Doktora başvurun bi gec olmadan @Murat06 @Yusuf arkadaşın dediğine katılıyorum büyük ihtimal artık heyecanınız kaçmış isteyerek seks yapmıyorusunuz sanki ondan oluyordur @cd-belgin merhaba, eşinizle…
evlilik
yanıtlandı
8 ay4 Cevaplar1292 defa okundu

oral seks yapmaya bakış açım biraz olumsuz

Soru
Iremm
Iremm
Bende isterim birinin dilini vajinamda dolandırmasını, lakin oral seks konusunda da soğuk bakıyorum. Farkında olmadan kendimi yapiyorken bulmakta var.
evlilik
yanıtlandı
4 ay7 Cevaplar889 defa okundu

tanıştığım bayan seks yapmayı bilmiyorsun, değmezmiş dedi

Soru
elec-tronic
elec-tronic
…yapmayı bilmiyorsun, değmezmiş dedi @elec-tronic seks nasıl yapılır seks yapmayı öğrenmek sevişmeyi bilmiyorum selamlar, bazen cinsellik konusunda hiç farkında olmadan yetersiz davranabiliyoruz.
evlilik
yanıtlandı
1 sene2 Cevaplar703 defa okundu