Soru
…etrafında ufak tüy var ne yapmam lazım @Ruv.da göğüs epilasyon göğüs kıl alma göğüs ucu kıl kıl alma yöntemleri kıllı göğüs kıllı meme lazer epilasyon meme ucu memede kıl ne çok takıntılı kız geliyor… tavsiye olarak ilk etapta çokta kurcalamayın, aşırı rahatsızlık oluşturuyorsa ancak o zaman bir şeyler yapmayı düşünebilirsiniz.
sahibe

Soru
…Kadınların lezbiyen ilişkiye bakışı kız arkadaşım lezbiyen lezbiyen arkadaş lezbiyen çiftler lezbiyen elle tatmin lezbiyen köle lezbiyen sahibe sahibe olarak ne yapmam lazım sahibe olmanın püf noktaları sevgilim lezbiyen öncelikle kendini rola kaptırman lazim.

Soru
…erkekler daha çok yatakta baskın taraf olarak biliniriz. …nedir @ekolojix bdsm köle mistress sahibe sahibe köle fantazisi merhaba, bunlar kişilerin düşüncelerine ve fantazi dünyasına bağlı meseleler…
yapmam lazım

Soru
… prostat masajı yaptıran erkekler sahibe köle fantazisi strapon yapan kadın … iki kişininde bundan zevk alması önemli bir kriter. videodan ziyade örnek olarak görmeniz için bu sayfaya çift taraflı titreşimli belden bağlamalı strapon bakın. firmanın hakkını vermek lazım telefonla defalarca aradık watsapptan… …erkek bunu istiyorsa ve size çok aykırı gelmiyorsa asla yapmam demediğiniz bir şeyse neden olmasın, fantazi tatmin maksatlı yapılabilir….

Soru
…taraftan biri seks istediğinde hemen yapmak mı lazım, bunu kendilerinde bir hak bir kural olarak mı görüyorlar. karşı taraf istemeyebilir, yapmamayı tercih edebilir, gerçekten… bence eğer mümkünse durumun müsaitse erkek her istediğinde seks yapman lazım onun enerjisini alman rahatlatman lazım.
sahibe

Soru
ilişkiden önce vajinayı yalamak gerekirmi, gerekirse tam olarak nereyi yalamak lazım. …şekilde nasıl cinsel ilişkiye girilir ne yapmam lazım nasıl davranmam lazım durumlarını araştır kızn karşısında heyecanlanma kendine güven çünkü sen akıllı birine benziyorsun sen bu meseleyi halledersin…
sahibe