Soru
erkekler için anal plug tıkaç kullanma fantazileri @cem anal dildo anal orgazm anal plug anal tatmin anal tıkaç anal tıkaç belli olurmu anal tıkaç ile dışarı çıkmak gizli anal oyuncaklar kullanmak plug kullanan erkekler prostat uyarımı araştırınca piyasada anal plug olarak çok fala model var, kimi çok küçük, kimi çok çok kullanışsız…

Soru
…saat takılı kullanıyorsunuz acaba @Morefreedom anal orgazm anal oyuncaklar anal plug anal plug kullananlar anal plug ne kadar kullanılır anal plug zararları anal tatmin anal tıkaç anal tıkaç belli olurmu anal tıkaç ile dışarı çıkmak gizli anal oyuncaklar kullanmak plug kullanan erkekler prostat uyarımı takılı beklemek nedir ?

Soru
orgazmı prostat zevki merhaba, eskiden gay erkekler için telaffuz edilen prostat orgazmı yada prostat tatmini son dönemlerin çok aranan konusu haline geldi. prostat analdan 10-15 cm içeride ulaşılabilen yumuşak dokulu bir organdır.
plug

Soru
…erle prostat uyarımı ve anal zevk @berkeryilmazz anal mastürbasyon anal orgazm anal parmaklama anal zevk mastürbasyon prostat boşlama prostat masajı prostat orgazmı merhaba, değişik heyecanlar arayan farklı şeyler deneme arzusu olan erkeklerin çokça…
plug

Soru
@crank_25 kadınlar analdan çok zevk almazlar, asıl prostat erkeklerde olduğu için onlar zevk alırlar. erkekler prostat uyarımı sayesinde ritmik olarak konsantre olarak orgazm olup boşalabilirler, ancak bunu kadınların yapması erkeklere göre daha zordur.
plug