Soru
… bastırılmış birşeyler varmış gibi istiyorum ama olmuyor kader umarım ilerde bununla pişmanlık yaşayıp bakirliğime düzgün bir şekilde veda ederim evlenmeden cinsellik yaşamaktan kaçınıyorum … kaçıyorum iffetli erkekleri takdir etmişimdir, kendini eşine saklamak özelini eşinle yaşamak gayet güzel bir düşüncedir.

Soru
swinger deneyimi @denizalara arkadaşa tavsiye vermek ayrılık tavsiyesi çift değiştirme eş değiştiren çiftler eş değiştirme nedir eş değiştirme seks pişmanlık yaşamak swinger çiftler swinger grup yapmak pişmanlık swinger iğrenç ve ahlaksızca swinger yapanlar swinger yorum bu gibi teklifler gerçekten bir kadın için aşağılayıcıdır.

Soru
pişmanlık bir yandan, azgınlık bir yandan, kafayı sıyırıp bu saatten sonra gay mı olacaksın aklını başına al diyorum. crossdresser cd ilişki yaşamak @umutvaroldar80 cd gay cd ilişki cd seks nasıl crossdresser erkekler crossdresser…

Soru
…cinsel isteğim çok fazla cinsel uyum sorunları erkek arkadaşım ilişki konusunda hassas geçmiş şeylerden pişmanlık duymak görüntülü seks içki içmek libidom yüksek sanal seks seksting yapmak sevgilimle cinsel uyumsuzluk uzaktan ilişki yaşamak Açık konuşmak gerekirse farkında olmadan cahillik yapıyor.

Soru
…çok azgınım ilişki uzmanı ilk seks deneyimi seks eğitmeni merhaba, yaşınız henüz genç, başkalarıyla saçma arayışlara girmek, acemice hatalar yapmak, sonrasında pişmanlıklar yaşamak yerine arayışınızda doğru yöne bakmak sizin için faydalı olacaktır.

Soru
…de olmaz yanlış diyorum beynim yandı 😕 kendimi özgür bırakıp çılgınca cinsellik yaşamak istiyorum @Belgin merhaba, genelde kişiler uzun süre cinsel eylemde bulunmadıklarında… oldu ki o düşündüğümüz hayal ettiğimiz çok arzuladığımız fantaziyi yaşadık, bu sefer hem bir cinsel doyumsuzluk hemde yoğun şekilde pişmanlık yaşarız.