Soru
…kocası arkadaşımın tanıdığı çıktı çok utandım ben böyle bir hata neden yaptım pişmanım ne yapmalıyım evli bir kadınla birlikte oldum pişmanım @alyans35 evli erkeğe aşık olmak evli erkekle birlikte olmak evli erkekle ilişki yaşmak evli erkekle seks yapmak Bir bir biri birilerine baka baka kararir :))
yanıtlandı
1 sene4 cevap2400 okuma

Soru
Erim Güven anal uyarım herkese göre değil, herkes tercih etmez, biraz bu iç için istekli olmak lazım, gözü kara olmak lazım. pişmanlık duyacaksanız öylesine yeni şeyler arıyorum diye bunu giç denemeyin sonra bırakamazsınız @extory_3131 hic cekinme yada korkma.
yanıtlandı
1 sene7 cevap2520 okuma

Soru
evli bir erkekle cinsel ilişki yaşadım kafam karmaşık @Gayesu evli bir adam vajinamı yaladı evli biriyle birlikte olmak evli erkeğe aşık oldum evli erkekle ilişki yaşadım pişmanım evli erkekler ilişki yaşadığım erkeği unutamıyorum Bakireliğinizi kaybettikten ve aldatıldıktan sonra yaşadığınız süreç normal.
yanıtlandı
1 sene8 cevap2428 okuma

Soru
kuru mastürbasyon yapmanın pişmanlığı @uzayboslugu 31 çekmek 31 teknikleri daha zevkli 31 çekmek elle tatmin olmak kaydırıcı kullanmadan mast olurmu kuru mastürbasyon mast nasıl yapılır mastürbasyon bağımlılığı mastürbasyon yapmak mastürbasyonda nasıl zevki arttırabilirim peniste his ve haz kaybı cinsellik hata affetmiyor.
yanıtlandı
4 hafta8 cevap578 okuma