Soru
kaygan yapışkan sıvı gelmesi @ercansoralp gece boşlama gece uykuda sertleşme istemsiz boşalma istemsiz ereksiyon mastürbasyonu bıraktım peniste akıntı penisten kaygan sıvı penisten sıvı gelmesi sabah ereksiyonu uyurken boşlamak yıllarca günde 4 kere mast yapıp bir anca bırakınca vücut buna adapte olamamış gibi görünüyor.
yanıtlandı
3 hafta2 cevap235 okuma

Soru
… rahatsızlık belirtisi olabilirmi penisten mastürbasyon sırasında kaygan yapışkan sıvı gelmesi @hotliar_bse handjob karşılıklı mastürbasyon … akıntı mastürbasyonda sıvı gelmesi penisten gelen akıntı penisten sıvı gelmesi sevgilim boşalıyor Zevk suyudur o boşalmadan once … tahrik olmaya bağlı yani cinsel isteklenme ile birlikte bu tip sıvıların gelmeye başlıyor olması normaldir.
yanıtlandı
1 sene3 cevap3064 okuma

Soru
…dagci_genc istemeden boşalıyorum istemsiz ereksiyon istemsiz peniste akıntı penisten akıntı penisten gelen sıvılar penisten sıvı geliyor merhaba, korkacak bir şey yok, bir erkek olarak hormonlarınız çalışıyor, cinsel olarak etkileniyorsunuz…
kaygan
yanıtlandı
1 sene2 cevap2883 okuma

Soru
…penisimden meni geliyor penisten sıvı gelmesi merhaba, sağlıklı erkeklerin çoğunda cinsel eylem sırasında penisten sıvılar gelir, bunu doğal bir yağlama sistemi gibi düşünebilirsiniz. toplumda erkeklerdeki sıvıya er suyu tabirini kullanırlar, içinde genelde pek sperm yoktur büyük oranda yağlı kaygan bir sıvıdır.
yanıtlandı
2 sene2 cevap4040 okuma

Soru
ne yapmalıyı istemsiz penisimden akıntı geliyor @yas23 ersuyu istemsiz ereksiyon penisten sıvı gelmesi tahrik olmak toplumda gençlerimiz arasında genelde kız deyince sevgili deyince, aklımızda sevişmek ve cinsellik var. dolayısıyla hormonlar ve gençliğinde vermiş olduğu cinsel açlık ile birlikte yoğun uyarılma sonucu er suyu yada mezi denilen kaygan ama içinde sprem olmayan bir sıvı salgılanır.
yanıtlandı
3 sene1 cevap3034 okuma

Soru
…akıntı boşalmadan meni gelmesi boşalmadan sıvı er suyu peniste kuruluk penisten akıntı penisten meni penisten sıvı gelmesi penisten sperm spermde yoğun kıvam zevk suyu o konuda çok bilgim yok ama sanırım herkeste aynı olmuyor, kadınlarda… …odaklanmamışsın buna dikkat et @xantres14tr zevk suyu doğal bir kayganlaştırıcı olup şeffaf renktedir bu yüzden görmemiş…
yanıtlandı
10 ay7 cevap7244 okuma

Soru
…bu durumda hastalık yönünden endişeniz yoktur, boşalma süreme biraz daha var azıcık seks yapayım sonra doğru takarım diye düşünüyorsunuzdur, lakin penisten salgılanan kaygan sıvılar yani er suyu içinde yine sperm olma ihtimali ve bu spermler sebebi ile gebelik yaşanma ihtimalide vardır.
yanıtlandı
2 sene4 cevap1562 okuma